رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
  • الأحد ۶ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 18 April

باید به بخش خصوصی اعتماد کرد

وزیر صنعت گفت: باید به مردم در بخش خصوصی اعتماد کرد چراکه این مسئله حلال بسیاری از مشکلات خواهد بود.

وزیر صنعت گفت: باید به مردم در بخش خصوصی اعتماد کرد چراکه این مسئله حلال بسیاری از مشکلات خواهد بود.

به گزارش گروه صنعت، معدن و تجارت ویکی پی جی به نقل از افکارنیوز، محمدرضا نعمت‌زاده وزیر صنعت و معدن در نشست مشترک اعضای شورای ملی گفت‌وگوی دولت بخش خصوصی که امروز (شنبه، ۷ مرداد ماه) در محل وزارت کشور برگزار شد، اظهار داشت: وزیر کشور همواره دیدگاه اقصادی داشته لذا بر این مبنا توصیه می‌کنم که به مطالبه استانداران در راستای احیای معاونت اقتصادی وزارت کشور توجه شود تا آن‌ها بتوانند مشکلات خود را در این حوزه مرتفع کنند.

وی افزود: باید به مردم در بخش خصوصی اعتماد کرد چراکه این مسئله حلال بسیاری از مشکلات خواهد بود، بنده هر زمان به بخش خصوصی اعتماد کردم نتیجه مطلوبی بدست آوردم.

با ایجاد شورای معادن در استان‌ها بسیاری از مشکلات حل می‌شود

نعمت زاده با اشاره به تخصیص اختیار استانداران تصریح کرد: بنده با این موضوع موافق هستم و معتقدم با ایجاد شورای معادن در استان‌ها که چارچوب آن هم به زودی نهایی می‌شود بسیاری از مشکلات حل خواهد شد.

وزیر صنعت و معدن ادامه داد: یکی از مشکلات عمده ما آن است که بانک‌ها در استان‌های کشور اختیار لازم را ندارند در صورتی که باید این اختیار به آن‌ها داده شود و دستشان را باز گذاشت.

وی با بیان اینکه کمتر از دو درصد آب کشور صرف امور صنعتی می‌شود افزود: بنابر بیانات مقام معظم رهبری اگر ۱۰ درصد در مصرف آب صرفه‌جویی شود‌ آب کافی برای تمام شهرها و صنایع تأمین می‌شود به هر حال همه باید با یکدیگر همکاری کنند تا آبی که برای توسعه منطقه نیاز است فراهم شود.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی