رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰
  • السبت ۹ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 19 June

تکمیل زیرساخت‌های شهرک‌های صنعتی در اولویت قرار گیرد
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان:

تکمیل زیرساخت‌های شهرک‌های صنعتی در اولویت قرار گیرد

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان گیلان گفت: شناسایی مشکلات و تکمیل زیرساخت‌های لازم برای شهرک‌های صنعتی باید در اولویت قرار گیرد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان گیلان گفت: شناسایی مشکلات و تکمیل زیرساخت‌های لازم برای شهرک‌های صنعتی باید در اولویت قرار گیرد.

به گزارش گروه صنعت، معدن و تجارت ویکی پی جی به نقل از ایسنا، احمد علی شهیدی با اشاره به نام گذاری شعار امسال از سوی رهبر معظم انقلاب گفت: سال ” اقتصاد مقاومتی، تولید – اشتغال ” که از سوی مقام معظم رهبری نامگذاری شده نقشه راه روشن و آینده ساز برای عبور از مراحل رشد و توسعه و رسیدن به پیشرفت همراه با عدالت است .

وی افزود:ئسفر معاون وزیر صنعت،معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران به استان گیلان در راستای اقدام و عمل در اجرای پروژه‌های عمرانی شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان و اقتصاد مقاومتی در مدیریت مناسب اجرای درست پروژه‌ها و کاهش هزینه‌ها و کیفیت مطلوب آنها بوده است‌.

شهیدی ادامه داد: دیدگاه مجموعه صنعتی کشور مبتنی بر ایجاد تحول بیش از پیش در زمینه توسعه صنعتی است و منظور کردن مشوق‌ها و تخفیف‌ها نیز به همین منظور است، لذا اطلاع رسانی توسط ابزارهای مختلف به جامعه صنعتی، سرمایه گذاران، عموم افراد جامعه در خصوص این موضوع از ضروریات محسوب می‌شود‌.

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرک‌های صنعتی استان گفت: مدیران شهرک ها و نواحی صنعتی استان باید با حضور همیشگی و پیگیری مداوم و برقراری ارتباط چهره به چهره با صاحبان صنایع دغدغه‌ها و نیازهای این خادمین بی منت عرصه صنعت را شناسایی و با تعامل دو سویه با مسئولین شهرستانی در جهت پاسخگویی و رفع مشکلات صنعتگران اقدام  کنند.

وی خاطرنشان کرد: مدیران شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان باید به موضوعاتی همچون نگهداری از زیرساخت ها، فضای سبز، یکسان سازی تابلوهای ورودی شهرک‌های صنعتی در سطح استان، ساماندهی پسماندهای واحدهای صنعتی، نظارت دقیق بر تجهیزات و ادوات ایستگاه‌های آتش نشانی مستقر در شهرکهای صنعتی، شناسایی مشکلات واحدهای صنعتی راکد، فعال، نیمه ساخت و … از مرحله واگذاری زمین تا بهره برداری رسیدن را بیش از پیش دقت نظر و توجه داشته باشند‌.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان در ادامه به بیان اهمیت پیگیری امور شهرک‌ها و نواحی صنعتی پرداخت و اضافه کرد: شناسایی مشکلات و تکمیل زیرساخت‌های لازم برای شهرک‌های صنعتی باید در اولویت قرار گیرد و مشکلات تامین زیرساخت‌های حیاتی واحدهای صنعتی همچون برق، آب، فاضلاب، معارضین و اسناد با فوریت حل شود‌.

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرک‌های صنعتی استان گفت: شهرک‌های صنعتی می‌توانند نقش ممتاز و بارزی در راستای رشد و پیشرفت اقتصادی داشته باشند، باید با تلاش‌ها و پیگیری‌های ویژه سعی کنیم تا استان را به شأن و منزلت واقعی خود از لحاظ صنعتی سازی برسانیم‌.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی