رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰
  • الجمعة ۸ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 18 June

صنعت سبز غرب

شرکت صنعت سبز در حال حاضر با تولید شیرهای آلومینیومی و پلاستیکی در سایزهای مختلف در تلاش است بتواند طی ۳ سال آینده، مجموعه‌ی کاملی از کلیه‌ی تجهیزات مورد نیاز سیستم آبیاری تحت فشار را به بازار عرضه کند.

عنوان شرکت: صنعت سبز غرب

فیلد کاری : لوله، اتصالات

محصولات / خدمات :

تجهیزات آبیاری بارانی

آدرس: سنندج، شهرک صنعتی شماره ۱ 

خ رعدی ،جنب پست برق

تلفن: ۰۸۷۳۳۳۸۳۹۲۴

سایت:

صنعت سبز غرب

.

پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت های تاسیساتی پرداخته است. فهرست شرکت های تاسیساتی در صفحه لیست شرکت های تاسیساتی موجود است و با کلیک بر روی اسم هر شرکت تاسیساتی می توان به صفحه معرفی شرکت ها دسترسی پیدا کرد.

این صفحه مربوط به معرفی صنعت سبز غرب است که به منظور شناساندن این شرکت و معرفی آن به فعالان این حوزه در اختیار مهندسان و متخصصان تاسیسات قرار گرفته است.

 

آشنایی با صنعت سبز غرب


صنعت سبز غرب در سال ۱۳۷۹ با کاربری تولید تجهیزات آبیاری تحت فشار در سنندج به ثبت رسید.

این واحد صنعتی ضمن اخذ تأییده‌ مرکز آزمون مکانیزاسیونِ ماشین‌آلات کشاورزی برای تولید شیرهای آلومینیومی ۲ اینچ در سال ۱۳۸۱ توانست با ابتکاری خلاقانه، اولین شیر یک‌تکه‌ی آلومینیومی (هم‌اکنون بیش از ۹۰ % شیرهای مصرفی کشور به صورت یک تکه تولید می‌شود) را که دارای مزایایی چند از جمله: بهای تمام‌شده‌ی پایین (کاهش ۴۰ % وزن شیر) و آب‌بندی کم‌هزینه و کارآمدتر (حذف اتصالات اضافی) بود، به بازار عرضه کند.

این شرکت طی هفده‌سال فعالیت خود، با اعتقاد و باوری که به استفاده از نیروهای متخصص و قابلیتهای همکاران خود، خصوصاً در رشته‌های مکانیک و صنایع داشت، تلاش مجددانه‌ای را برای ارتقاء کیفیتمحصولات و بهبود سیستم مدیریتی خود آغاز کرد و هم‌اکنون بیراهه نگفته‌ایم اگر مدعی باشیم، این شرکت از نظر کیفیت شیرهای تولیدی جزو سه شرکت برتر کشور است.

شرکت صنعت سبز در حال حاضر با تولید شیرهای آلومینیومی و پلاستیکی در سایزهای مختلف در تلاش است بتواند طی ۳ سال آینده، مجموعه‌ی کاملی از کلیه‌ی تجهیزات مورد نیاز سیستم آبیاری تحت فشار را به بازار عرضه کند.

 

محصولات / خدمات این شرکت شامل موارد زیر است:


تجهیزات آبیاری بارانی شامل: شیر خودکار آلومینیومی، شیرخودکارهای پلیمری در اندازه‌های ۲، ۱ونیم و ۱ اینچ، رایزر پلیمری در اندازه‌های متفاوت بر حسب سفارش مشتری، کمربند چدنی، کمربند پلیمری، آبپاش، پایه آبپاش در اندازه‌های متنوع، بست و قلاب
تأمین کننده‌ی تجهیزات آبیاری بارانی

 

گالری تصاویر صنعت سبز غرب


صنعت سبز غرب
منبع: www.looleh.ir
Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی