رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • پنجشنبه ۳ تیر ۱۴۰۰
  • الخميس ۱۴ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 24 June

تولید بیش از 321 هزار تن سنگ‌آهن دانه‌بندی شده

۳۲۱ هزار تن سنگ‌آهن دانه‌بندی شده طی سه ماهه اول سال جاری در مجتمع سنگ‌آهن فلات مرکزی تولید شده است. به گزارش گروه صنعت، معدن و تجارت ویکی پی جی به نقل از دنیای معدن، محمد مرشدزاده؛ مدیر مجتمع سنگ‌آهن فلات مرکزی با اشاره به میزان عملیات معدنی انجام شده در دو معدن چاه گز […]

۳۲۱ هزار تن سنگ‌آهن دانه‌بندی شده طی سه ماهه اول سال جاری در مجتمع سنگ‌آهن فلات مرکزی تولید شده است.

به گزارش گروه صنعت، معدن و تجارت ویکی پی جی به نقل از دنیای معدن، محمد مرشدزاده؛ مدیر مجتمع سنگ‌آهن فلات مرکزی با اشاره به میزان عملیات معدنی انجام شده در دو معدن چاه گز و میشدوان گفت: طی سه ماه اول سال ۹۶ حجم کل عملیات معدنی ۴ میلیون و ۶۰۲ هزار و ۲۷۷ تن بود که از این میزان ۲۸۴ هزار و ۲۶۳ تن سنگ‌آهن استخراج شده است.

وی در ادامه افزود: در حال حاضر تولید محصولات دانه‌بندی در این مجتمع معدنی بیش از برنامه مصوب در حال انجام است به‌طوری که در خرداد ۹۶ بالغ بر ۱۰۸ هزار و ۳۸۰ تن محصول دانه‌بندی تولید شده و طی سه ماهه اول سال این میزان تولید به ۳۲۱ هزار و ۳۱۰ تن رسیده است.

مدیر مجتمع سنگ‌آهن فلات مرکزی همچنین به فروش محصولات دانه‌بندی این مجتمع اشاره کرد و گفت: مجموع فروش از دو معدن سنگ‌آهن چاه گز و میشدوان طی ۳ ماهه اول سال جاری بیش از ۹۵ هزار تن محصولات دانه‌بندی شده است.

مرشدزاده خاطرنشان کرد: میزان فروش محصولات سنگ‌آهن دانه‌بندی شده در خرداد ۹۶ بیش از ۵۵ هزار تن است که این رقم طبق برنامه بوده و فروش این محصولات از طریق بورس و مزایده صورت می‌گیرد.

وی تصریح کرد: با توجه به اکتشافات انجام شده ذخیره سنگ‌آهن دو معدن چاه گز و میشدوان بالغ بر ۹۵ میلیون تن است.مجتمع سنگ‌آهن میشدوان در فاصله ۳۰ کیلومتری شمال شهرستان بافق در استان یزد واقع شده است.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی