رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰
  • السبت ۹ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 19 June

مجتمع صنعتی طلایه

مجتمع صنعتی طلایه به مدیریت محمدرضا رحمانی از سال ۱۳۵۹ در صنعت تاسیسات فعال بوده و تولید کننده کیت انشعاب آب، فاضلاب و تجهیزات فاضلاب شهری فروش تجهیزات فاضلاب شهری است.

عنوان شرکت: مجتمع صنعتی طلایه

فیلد کاری : لوله، اتصالات

محصولات / خدمات :

تولید کننده کیت انشعاب آب، فاضلاب 

تجهیزات فاضلاب شهر

آدرس: کیلومتر ۱۵ بزرگراه آسیایی ، جنب پمپ بنزین

تلفن: ۰۵۱۳۲۶۷۳۷۴۰

سایت: www.talayehind.com

مجتمع صنعتی طلایه

.

پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت های تاسیساتی پرداخته است. فهرست شرکت های تاسیساتی در صفحه لیست شرکت های تاسیساتی موجود است و با کلیک بر روی اسم هر شرکت تاسیساتی می توان به صفحه معرفی شرکت ها دسترسی پیدا کرد.

این صفحه مربوط به معرفی مجتمع صنعتی طلایه است که به منظور شناساندن این شرکت و معرفی آن به فعالان این حوزه در اختیار مهندسان و متخصصان تاسیسات قرار گرفته است.

 

آشنایی با مجتمع صنعتی طلایه


مجتمع صنعتی طلایه به مدیریت محمدرضا رحمانی از سال ۱۳۵۹ در صنعت تاسیسات فعال بوده و تولید کننده کیت انشعاب آب، فاضلاب و تجهیزات فاضلاب شهری فروش تجهیزات فاضلاب شهری است.

مجتمع صنعتی طلایه با توجه به توسعـه و گسترش تکنولوژی در صنعت آب و با در نظر گرفتن این مطلب که کیفیت مطلوب شبکه های توزیع و انتقال آب از جایگاه ویژه ای برای ارزیابی توسعه یافـتگی جوامع در هزاره سوم میلادی برخـوردار است.

با توجه به وجود فاصـله میان کیفیت مورد انتظـار جهانی با کیفیت موجود در ایـران ، مجتمع صنعتی طلایـه با بهره گیری از خلاقیت و نوآوری ، استفاده از دانش نوین و تکــیه بر معیارهای مدیریت در جهت بسـط و توسعه تجهـیزات انشعابات آب و فاضلاب و رفع نیاز کشور فعالیت خود را در صنعت آب آغاز نمود.

در راستـای تحقق هدف فوق ابتدا با ایجـاد واحد ریخته گری اقدام به تولید انواع دریچـه های کنتـور و کمربندهای چدنی نمود و در پی آن از سال ۱۳۷۲ با راه اندازی واحد پلیمر طلایه،تولید قطعات پلیمری انشعابات آب وفاضلاب را شروع نمـود.

در سال ۱۳۷۵ به دنـبال طراحی و ساخت دریچه منـهول ترکیـبی چدن _ بتن و تایید آن توسط مرکز تحقـیقات و بهبود بهـره وری صنعت آب و فاضـلاب کشور واحد بتن طلایه شروع به کار نمود و در سـال ۱۳۸۴ با توجـه به نوآوری در ساخـت شیـرآلات برنجی انشعاب آب با طرحـهای صرفه جویانه و به روش فورجینگ فعالـیت واحد برنج طلایه آغاز گشت

پس از گـــذشت نزدیک به سه دهه تلاش در راستای ابتـکار و نوآوری، اینک شرکت طلایه دارای زیرسـاخت های قوی طراحی ، تولید و توسعه از جمله : آموزش، تحقیق و توسعه، طراحـی، قالب سازی، ماشین سازی ، اتوماسیون ،برنامه نویسی ،MIS ، آزمایشگاه و نیز کارگاههای تولیدی مختلف شامل: ریخته گری چدن، ریخته گری برنز ، تزریق پلاستیک،فورجینگ و بتن است.

این مجتمع با توجه به داشتن ۴ پروانه بهره برداری، پروانه تحقیـق و توسعه (D & R) تجربیات تحقیقاتی، صنعتی و توان کارشناسان خود و نیز ابتکار و نوآوری در طراحی و ساخت محصولات جدید همواره مورد تـایید مراجع ذیربط بوده وتا کنون علاوه بر ثبت تعداد زیادی نوآوری و کسب ۲۶ عنوان پژوهشـگر کارآفرین برتر ، سازمان نوآور برتر، مدیر نوآور برتر ، کارآفرین برتر ملی ، برگزیده طرح کشوری و… از نمایشگاه ها و جشنواره های کشوری گردیده است.

مجتمع صنعتی طلایه، با محوریت بخشیدن به رضایت مشتریان و به منظور ایجـاد تحولی اساسی در راستای برآورده سازی الزامات قانونی و بهبود مستمــر، نسبت به طراحی و استقرار سیــستم های مدیریت کیفیت بر اساس استاندارد ISO 9001-2008 و نیز استاندارد ISO 10002:2004 در سازمان اقدام و از افراد با صلاحیت و آموزش دیده در امور تاثیرگــذار بر کیفیت، استفاده نموده است.

مجتمع صنعتی طلایه با افتخار به آنچه که به همت و با یاری پرسنل سخت کوش و تمامی همراهان صدیق خود انجام داده نگریسته و در اندیشه دست یابی به آرمانهای بلند پیش روی است

و اینک ما مفتخر است که با اعتقاد و عمل به شعار همیشگی طلایه ” کیفیت نوآوری مشتری”، ” همیشه یک گام جلوتر” بوده ایم و با خلق برندی معتبر در عرصه ملی به خود می بالد .

با توجه به نقش آفرینی مؤثر طلایه در بهینه سازی و ارتقاء سیستم های انشعاب آب و فاضلاب کشور ، تا کنون بارها این شرکت مورد تقدیر قرار گرفته است .

 

محصولات / خدمات این شرکت شامل موارد زیر است:


تولید کننده کیت انشعاب آب، فاضلاب و تجهیزات فاضلاب شهری فروش تجهیزات فاضلاب شهری

فروش دریچه بازدید کنتور مقسم کلکتور دریچه منهول بتنی دریچه بازدید لوله فاضلاب شیرآلات برنجی شیرآلات برنزی …

 

گالری تصاویر مجتمع صنعتی طلایه


مجتمع صنعتی طلایه
منبع: www.looleh.ir
Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی