رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰
  • الجمعة ۸ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 18 June

فورج فلزات رنگین پارسیان

رئیس هیئت مدیره شرکت فورج فلزات رنگین پارسیان در سال ۱۳۴۸ و با هدف تولید تجهیزات و لوازم سیستم لوله کشی ساختمان فعالیت خود را آغاز نمود و طی سالها با گسترش دامنه کاری و فعالیت خود زمینه تولید محصولاتی ممتاز و با کیفیت را ایجاد نمود.

عنوان شرکت: فورج فلزات رنگین پارسیان

فیلد کاری : لوله، اتصالات

محصولات / خدمات :

شیرآلات بهداشتی ساختمان

لوله های پنج لایه پلی اتیلنی

اتصالات

آدرس: شهرک صنعتی بینالود ، بلوار پیشرفت

نبش خیابان نوآوری ۲ , شماره ۲

تلفن: ۰۵۱۳۳۵۶۴۰۷۹

سایت: www.abrashco.com

فورج فلزات رنگین پارسیان

.

پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت های تاسیساتی پرداخته است. فهرست شرکت های تاسیساتی در صفحه لیست شرکت های تاسیساتی موجود است و با کلیک بر روی اسم هر شرکت تاسیساتی می توان به صفحه معرفی شرکت ها دسترسی پیدا کرد.

این صفحه مربوط به معرفی فورج فلزات رنگین پارسیان است که به منظور شناساندن این شرکت و معرفی آن به فعالان این حوزه در اختیار مهندسان و متخصصان تاسیسات قرار گرفته است.

آشنایی با فورج فلزات رنگین پارسیان


فورج فلزات رنگین پارسیان

رئیس هیئت مدیره این شرکت در سال ۱۳۴۸ و با هدف تولید تجهیزات و لوازم سیستم لوله کشی ساختمان فعالیت خود را آغاز نمود و طی سالها با گسترش دامنه کاری و فعالیت خود زمینه تولید محصولاتی ممتاز و با کیفیت را ایجاد نمود.

در سال ۱۳۸۷، شرکت فورج فلزات رنگین پارسیان با کوله باری از علم و دانش و تجربه ی بنیان گذاران و مدیر عامل آن در شهر مشهد پایه گذاری گردید و پس از ثبت، در منطقه صنعتی بینالود سنگ بنای آن گذاشته شد.

پس از ساخت کارخانه در زمینی به مساحت ۱۰۰۰۰ متر مربع و فراهم شدن زمینه تولید، در سال ۱۳۸۹ شرکت فورج فلزات رنگین پارسیان اولین محصولات خود را تحت عنوان تجاری « ابرش » و در زمینه شیرآلات بهداشتی ساختمان و لوله های پنج لایه به بازار عرضه نمود.

شرکت ابرش با توجه به خط مشی کیفیت و چشم انداز تبیین شده خود در زمینه ارائه خدمات و محصولات با کیفیت و در حد استانداردهای بین المللی و همچنین استفاده از مرغوبترین مواد اولیه و پیشرفته ترین ماشین آلات خط تولید ، توانسته است تا در کمترین زمان بعنوان یک برند محبوب و با کیفیت در بازارهای داخلی و خارجی ، درخشیده و هر روز مشتریان محترم مشکل پسند و با سلیقه ای را به سمت خود جذب نماید
همچنین این شرکت با دریافت نشان در جهت صادرات به بازار های اروپایی فعالیت های گسترده ای را با هدف ایجاد برندی برتر در منطقه خاورمیانه و دستیابی به بازارهای جهانی و با شعار « ابرش : کیفیت آمیخته با زیبایی » توجه به کیفیت و سلیقه مشتریان را سرلوحه کار قرار داده است و در همین راستا اقدام به استقرار سیستم های مدیریت کیفیت ISO 9001 ، ISO 14001 ،OHSAS 18001 و نیز استاندارد ISO 10002 در زمینه رضایت مشتریان، کرده است.

لازم به ذکر است این شرکت، طی همین مدت نیز توانسته است صادرات خود را به بازارهای برون مرزی آغاز ، و راه را برای ورود و توسعه بازارهای جهانی باز نماید

 

محصولات / خدمات این شرکت شامل موارد زیر است:


 

  • شیرآلات بهداشتی ساختمان
  • لوله های پنج لایه پلی اتیلنی
  • اتصالات

 

گالری تصاویر فورج فلزات رنگین پارسیان


فورج فلزات رنگین پارسیان
منبع: www.looleh.ir
Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی