رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰
  • الإثنين ۷ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 19 April

صنایع پلیمر اسپادانا

صنایع پلیمر اسپادانا با کسب اطلاعات جامع و کامل توانستند در سال ۱۳۸۰ با به کارگیری جدید ترین دستگاه ها و پیشرفته ترین تجهیزات آزمایشگاهی مطابق با استانداردهای بین المللی ، محصولات پلیمری را تولید وبه بازار عرضه نمایند.

عنوان شرکت: صنایع پلیمر اسپادانا

فیلد کاری : لوله، اتصالات

محصولات / خدمات :

محصولات پلیمری

آدرس: ابتدای خیابان سهروردی ( سه راه سیمین) 

مجتمع تجاری اداری اسپادانا طبقه۵

تلفن: ۰۳۱۳۷۷۵۵۰۱۱

سایت: www.spadana-pipe.com

صنایع پلیمر اسپادانا

.

پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت های تاسیساتی پرداخته است. فهرست شرکت های تاسیساتی در صفحه لیست شرکت های تاسیساتی موجود است و با کلیک بر روی اسم هر شرکت تاسیساتی می توان به صفحه معرفی شرکت ها دسترسی پیدا کرد.

این صفحه مربوط به معرفی صنایع پلیمر اسپادانا است که به منظور شناساندن این شرکت و معرفی آن به فعالان این حوزه در اختیار مهندسان و متخصصان تاسیسات قرار گرفته است.

 

آشنایی با صنایع پلیمر اسپادانا


صنایع پلیمر اسپادانا

امروزه صنعت ساختمان به یکی از فعالترین صنایع جهانی تبدیل شده و در کشورما نیزاز بخش های بسیار مهم اقتصادی و اجتماعی محسوب می گردد.
در میان صنایع وابسته به ساختمان ، مهمترین واساسی ترین بخش آن صنعت تاسیسات است که لوله واتصالات مورد استفاده در ساختمان ، بعنوان رگها ی حیاتی بشمار می آید که نقش تعیین کننده ای در سلامت آن دارد. در دهه هفتاد جایگزینی مناسب برای لوله های فلزی ومسی در صنایع مختلف خصوصا صنعت ساختمان احساس می شد.
این موضوع باعث شد تا تعدادی از صاحب نظران صنعت کشور با بیش از ۳۵ سال تجربه در زمینه پیاده سازی سیستم های سرمایشی و گرمایشی ، با هدف توسعه وبکارگیری صنعت تاسیسات ساختمانی روز دنیا ، در خصوص تولید نسل جدید لوله واتصالات (پلیمری ) ، تک لایه ، ۵ لایه و پلی اتیلن ، در سال ۱۳۷۹ با تاسیس شرکت صنایع پلیمر اسپادانا تحقیقات خود را دراین زمینه آغازکرد.
با کسب اطلاعات جامع و کامل توانستند در سال ۱۳۸۰ با به کارگیری جدید ترین دستگاه ها و پیشرفته ترین تجهیزات آزمایشگاهی مطابق با استانداردهای بین المللی ، محصولات پلیمری را تولید وبه بازار عرضه نمایند.
با گذشت بیش از یک دهه فعالیت شرکت صنایع پلیمر اسپادانا در زمینه تولید و عرضه لوله واتصالات پلیمری وبهره گیری از کادری متخصص و مجرب و دریافت گواهینامه ها ومجوز های داخلی و نیز رعایت کلیه استانداردهای ملی وبین المللی و همچنین با عضویت در انجمن های علمی و تخصصی واستقرار سیستم رضایت مندی مشتری (ISO10000-2004) و سیستم مدیریت کیفیت (ISO9001-2008) توانسته عنوان واحد تولید نمونه کشوری در سال ۱۳۸۸ از سوی اداره استاندارد را به خود اختصاص دهد.

 

محصولات / خدمات این شرکت شامل موارد زیر است:


تولید کننده لوله و اتصالات پلیمری PPR تک لایه (PEX) و پنج لایه ( PEX-AL-PEX) اتصالات پرسی اتوماتیک بدون نیاز به ابزار دستگاه جوش دستگاه خوشبو کننده اتوماتیک

 

گالری تصاویر صنایع پلیمر اسپادانا


صنایع پلیمر اسپادانا
منبع: www.looleh.ir
Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی