رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۵ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 15 June

شرکت پنتا پایپ

شرکت پنتا پایپ تولید کننده لوله ۵ لایه سوپر پنتا پایپ است که این نوع لوله، نسل جدیدی از لوله های ترکیبی است که از فلز و پلیمر تشکیل شده است .

عنوان شرکت: شرکت پنتا پایپ

فیلد کاری : لوله، اتصالات

محصولات / خدمات :

تولید کننده لوله ۵ لایه سوپر پنتا پایپ

آدرس: میدان هفت تیر، خیابان کریم خان

ساختمان ۷۰ ، طبقه ۵

تلفن: ۰۲۱۸۸۳۲۲۸۷۱

سایت: www.pentapipe.com

شرکت پنتا پایپ

.

پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت های تاسیساتی پرداخته است. فهرست شرکت های تاسیساتی در صفحه لیست شرکت های تاسیساتی موجود است و با کلیک بر روی اسم هر شرکت تاسیساتی می توان به صفحه معرفی شرکت ها دسترسی پیدا کرد.

این صفحه مربوط به معرفی شرکت پنتا پایپ است که به منظور شناساندن این شرکت و معرفی آن به فعالان این حوزه در اختیار مهندسان و متخصصان تاسیسات قرار گرفته است.

 

آشنایی با شرکت پنتا پایپ


شرکت پنتا پایپ تولید کننده لوله ۵ لایه سوپر پنتا پایپ است که این نوع لوله،  نسل جدیدی از لوله های ترکیبی است که از فلز و پلیمر تشکیل شده است .

مواد تشکیل دهنده آن کاملا بهداشتی و مطابق با مباحث ۱۴ و ۱۶ قوانین ملی ساختمان می باشد که از نوع PEX / AL / PEX و دارای نشان استانداردملی ANSI/ASTM 1281-97 است.

 

محصولات / خدمات این شرکت شامل موارد زیر است:


لوله ۵ لایه سوپر پنتا پایپ نسل جدیدی از لوله های ترکیبی است که از فلز و پلیمر تشکیل شده است . مواد تشکیل دهنده آن کاملا بهداشتی و مطابق با مباحث ۱۴ و ۱۶ قوانین ملی ساختمان می باشد که از نوع PEX / AL / PEX و دارای نشان استانداردملی ANSI/ASTM 1281-97 است.
این لوله ها جایگزینی مطمئن برای لوله های پلاستیکی و آهنین به شمار می رود.
شبکه آب سرد و گرم بهداشتی , سیستم های رادیاتو , سیستم های گرمایش از کف , لوله کشی برای مصارف صنعتی , سیستم های سرمایشی از طریق فن کوئل , لوله کشی هوای فشرده

 

گالری تصاویر شرکت پنتا پایپ


شرکت پنتا پایپ
منبع: www.looleh.ir
Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی