رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰
  • الجمعة ۸ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 18 June

گروه صنعتی G.S.I

گروه صنعتی G.S.I اولین تولید کننده اتصالات برنجی لوله های پنج لایه در ایران با بیش از سه دهه حضور فعال در صنعت تولید کننده اتصالات کوپلی-پرسی-رزوه ای ولوازمات نصب گروه صنعتی قطعه سازان ایران یکی از تولید کنندگان اتصالات و قطعات برنجی در مقیاس تولید انبوه است.

عنوان شرکت: گروه صنعتی G.S.I

فیلد کاری : لوله، اتصالات

محصولات / خدمات :

اتصالات برنجی لوله های پنج لایه

آدرس: اصفهان، شهرک صنعتی محمود آباد ، خ ۲۸

تلفن: ۰۳۱۱۳۸۰۲۱۸۴

سایت: www.gsi-fitting.com

گروه صنعتی G.S.I

.

پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت های تاسیساتی پرداخته است. فهرست شرکت های تاسیساتی در صفحه لیست شرکت های تاسیساتی موجود است و با کلیک بر روی اسم هر شرکت تاسیساتی می توان به صفحه معرفی شرکت ها دسترسی پیدا کرد.

این صفحه مربوط به معرفی گروه صنعتی G.S.I است که به منظور شناساندن این شرکت و معرفی آن به فعالان این حوزه در اختیار مهندسان و متخصصان تاسیسات قرار گرفته است.

 

آشنایی با گروه صنعتی G.S.I


گروه صنعتی G.S.I اولین تولید کننده اتصالات برنجی لوله های پنج لایه در ایران با بیش از سه دهه حضور فعال در صنعت تولید کننده اتصالات کوپلی-پرسی-رزوه ای ولوازمات نصب گروه صنعتی قطعه سازان ایران یکی از تولید کنندگان اتصالات و قطعات برنجی در مقیاس تولید انبوه است.

این شرکت با برخورداری از خط تولید کامل خود توانسته است تا کنون به تولید بیش از صدها نوع متفاوت از قطعات نائل آید و از این طریق ، نیاز صنایع مختلف را با بهترین کیفیت ممکن تامین نماید.
وجود انواع ماشین های ترانسفر با کارایی بالا به همراه انواع پرسهای فورج ، پرس های آرایش ، خطوط مونتاژ ، سیستم آبکاری اتوماتیک و … این شرکت را قادر ساخته است که در کوتاهترین زمان ممکن ، به تولید انبوه قطعات یاد شده که بعضاً از پیچیدگی زیادی نیز برخوردارند ، بپردازد.
وجود امکانات متنوع و یکپارچه ای که بر اساس ساختار تولید انبوه در گروه صنعتی قطعه سازان ایران تدارک دیده شده است باعث می گردد که علاوه بر دسترسی به کیفیت بسیار زیاد ، هزینه تمام شده قطعات ساخته شده نیز کاملاً مقرون به صرفه و اقتصادی باشد.
خدمات فنی و مهندسی و همچنین خدمات تولیدی گروه صنعتی قطعه سازان ایران نیازمندی های بسیاری از صنایع نظیر صنعت ساختمان و صنایع بهداشتی (اتصالات لوله های چند لایه ) و … را بخوبی پوشش می دهد. امکانات و تجهیزات: دامنۀ محصولات گروه صنعتی قطعه سازان ایران ، شامل صدها قطعه جزئی و مونتاژی است که همگی در طی یک روند کاملاً کنترل شده و با انجام انواع آزمون های کنترل کیفی ، تولید می شوند.
برخی از محصولات شرکت عبارتند از: اتصالات پرسی لوله پنج لایه اتصالات کوپلی لوله پنج لایه اتصالات رزوه ای لوله های پنج لایه کلکتور هر یک از محصولات یاد شده ، در چندین اندازه (سایز بندی) ارائه می شوند و به همین دلیل دامنه تولیدات گروه صنعتی قطعه سازان ایران بسیار گسترده و متنوع است
تواناییها: شما می توانید با ارسال نقشه یا نمونه قطعه مورد نظر خود به بخش فنی مهندسی این شرکت ، ضمن اطمینان از امکان پذیری ساخت قطعه با مناسبترین روش و آگاهی از هزینه های تولید قطعات ، اجرای یک برنامه زمانبندی دقیق و ارائه تولیدات با کیفیت را با گروه صنعتی قطعه سازان ایران تجربه نمایید. همچنین جهت دریافت لیست قیمت و کاتالوگ محصولات با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید. ۰۳۱۱-۳۸۰۲۱۸۴ ۰۳۱۱-۳۸۰۴۴۶۴ ۰۹۱۳۷۸۷۹۶۷۱


 

محصولات / خدمات این شرکت شامل موارد زیر است:


اتصالات پرسی و رزوه ای جهت لوله های ۵لایه
تولید اتصالات پرسی و رزوه ای جهت کارخانجات لوله های ۵لایه

 

گالری تصاویر گروه صنعتی G.S.I


گروه صنعتی G.S.I
منبع: www.looleh.ir
Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی