رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • جمعه ۲۷ فروردین ۱۴۰۰
  • الجمعة ۴ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 16 April

صنایع معدنی

رییس اتحادیه حفاران غیر نفتی گفت:هیچ صنعتی همچون صنعت معدن اشتغالزا نیست چراکه در این صنعت ۲۰ برابر اشتغال مستقیم، اشتغالِ غیر مستقیم ایجاد می‌شود.

رییس اتحادیه حفاران غیر نفتی گفت:هیچ صنعتی همچون صنعت معدن اشتغالزا نیست چراکه در صنایع معدنی ۲۰ برابر اشتغال مستقیم، اشتغالِ غیر مستقیم ایجاد می‌شود.

به گزارش گروه صنعت، معدن و تجارت ویکی پی جی به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، اشرف سمنانی رییس اتحادیه حفاران غیر نفتی گفت: شالوده معادن کشور ،حفاری بوده و وصل شدن این زنجیره به ریشه اصلی، ضروری است.

وی در ادامه افزود: در همه جای دنیا، دولت ها اجازه می دهند که معادن در ابتدای کارشان از پرداخت حقوق دولتی معاف باشند و بدون تحمیل این هزینه ها کار خود را شروع کنند و بعد از بزرگ شدن این شرکت ها و اقتصادی شدن آنها ، ناخودآگاه تأثیرات مثبت خود را بر اقتصاد کلان کشور می‌گذارند.

سمنانی با تاکید براینکه در صنایع معدنی ۲۰ برایر اشتغال مستقیم،اشتغال غیرمستقیم ایجاد می شود، تصریح کرد: با توجه به شعار سال اشتغال و تولید ،توجه  به این صنایع موجب افزایش اشتغالزایی  در کشور خواهد شد.

رییس اتحادیه حفاران غیر نفتی در پایان متذکر شد: توجه به معادن و صنایع معدنی در کشور می تواند نوید بخش تولید و اشتغال در آینده باشد و باید از پتانسیل بالای معادن در رونق اقتصاد کلان کشور بهره  ببریم.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی