رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰
  • السبت ۹ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 19 June

آغاز ثبت ‌نام آزمون‌های ورود به حرفه مهندسان

ثبت نام آزمون‌های ورود به حرفه مهندسان کاردان‌های فنی ساختمان و تعیین صلاحیت حرفه‌ای معماران تجربی مورخ مهرماه ۹۶، طی اطلاعیه ای از سوی دفتر مقررات ملّی و کنترل ساختمان از امروز آغاز شد.

ثبت نام آزمون‌های ورود به حرفه مهندسان کاردان‌های فنی ساختمان و تعیین صلاحیت حرفه‌ای معماران تجربی مورخ مهرماه ۹۶، طی اطلاعیه ای از سوی دفتر مقررات ملّی و کنترل ساختمان از امروز آغاز شد.
به گزارش گروه صنعت تاسیسات ویکی پی جی به نقل از سازمان نظام مهندسی ساختمان، متن اطلاعیه دفتر مقررات ملّی و کنترل ساختمان به شرح زیر است:
بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان شرکت در آزمون‌های ورود به حرفه مهندسان کاردان‌های فنی ساختمان و تعیین صلاحیت حرفه‌ای معماران تجربی سال‌جاری می‌رساند، آزمون‌های مذکور در روزهای پنجشنبه و جمعه مورخ ۲۰ و ۲۱ مهر‌ماه سال‌جاری برگزار خواهد شد. ثبت‌نام آزمون‌های مذکور از روز شنبه مورخ ۹۶/۴/۳۱ در سامانه ثبت‌نام آزمون‌ها آغاز و تا روز دوشنبه مورخ ۹۶/۵/۹  ادامه خواهد داشت.
لازم بذکر است از آنجایی‌که مهلت زمانی تعیین شده قابل تمدید نخواهد بود، لذا به کلیه داوطلبان عزیز توصیه می‌گردد در مهلت زمانی تعیین شده نسبت به ثبت‌نام خود اقدام نمایند.

همچنین در آزمون‌های مذکور به جهت رفاه حال داوطلبان محترم و جلوگیری از تردد در فواصل طولانی بین‌شهری، در برخی از استان‌های کشور حوزه‌های امتحانی در شهرهای جدید پیش‌بینی شده است که داوطلبان می‌توانند محل آزمون خود را در این شهرها انتخاب نمایند.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی