رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • پنجشنبه ۳ تیر ۱۴۰۰
  • الخميس ۱۴ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 24 June

افزایش دو برابری تسهیلات اعطایی به واحدهای تولیدی و صنعتی

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از افزایش دوبرابری تسهیلات اعطایی به واحدهای تولیدی و صنعتی در راستای طرح رونق تولید خبر داد.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از افزایش دوبرابری تسهیلات اعطایی به واحدهای تولیدی و صنعتی در راستای طرح رونق تولید خبر داد.
به گزارش گروه بانک و بیمه و بورس ویکی پی جی به نقل از خبرگزاری صدا و سیما ،علی یزدانی در مراسم گرامیداوشت روز صنعت و معدن در شیراز گفت: امسال بیش از ۳۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات برای فعال سازی ۱۰ هزار واحد راکد و زیر ظرفیت، نوسازی ۱۰ هزار واحد تولیدی، رونق ۲ هزار واحد معدنی و فعال سازی ۶ هزار طرح صنعتی بالای ۶۰ درصد پیشرفت، اختصاص می‌یابد.
یزدانی افزود: علاوه بر این تسهیلات، بیش از ۱۰ هزار میلیارد تومان برای تامین نقدینگی حدود ۱۰۰ هزار واحد صنفی در نظر گرفته شده است.
مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت :۴۷ طرح صنعتی در مرحله ساخت و ساز هستند که از این تعداد ۱۲ هزار طرح پیشرفت بیش از ۵۱ درصد دارد.
وی ابراز امیدواری کرد، با بهره برداری از این طرح ها ۴۸۰ هزارشغل ایجاد شود.

یزدانی افزود: اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده با هدف اخذ مالیات از خریدار محصولات و کاهش سود تسهیلات بانکی برای فعالان صنعتی از مهمترین تدابیری است که امسال در دستور کار دولت قرار دارد.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی