رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰
  • السبت ۹ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 19 June

شیرآلات شاهین شیر

شیرآلات شاهین شیر در سال ۱۳۷۶ تاسیس و اقدام به تولید شیر آلات بهداشتی کلاسیک با هدف صادرات به کشورهای خاورمیانه و آسیای میانه فعالیت خود را آغاز کرده است.

عنوان شرکت: شیرآلات شاهین شیر

فیلد کاری :  شیر آلات بهداشتی

محصولات / خدمات : 

شیر آلات بهداشتی کلاسیک

آدرس: شهرک صنعتی عباس آباد ،  بلوار ابن سینا 

بلوار سعدی ، خیابان ۱۱ ، پلاک ۲۰۸۱

تلفن:  ۰۲۱۷۷۴۹۷۱۵۰

سایت:  www.shahinshir.com

 شیرآلات شاهین شیر

.

پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت های تاسیساتی پرداخته است. فهرست شرکت های تاسیساتی در صفحه لیست شرکت های تاسیساتی موجود است و با کلیک بر روی اسم هر شرکت تاسیساتی می توان به صفحه معرفی شرکت ها دسترسی پیدا کرد.

این صفحه مربوط به معرفی شیرآلات شاهین شیر است که به منظور شناساندن این شرکت و معرفی آن به فعالان این حوزه در اختیار مهندسان و متخصصان تاسیسات قرار گرفته است.

آشنایی با شیرآلات شاهین شیر


شیرآلات شاهین شیر در سال ۱۳۷۶ تاسیس و اقدام به تولید شیر آلات بهداشتی کلاسیک با هدف صادرات به کشورهای خاورمیانه و آسیای میانه فعالیت خود را آغاز و با در نظر گرفتن حداکثر کیفیت و کمیت کالا نسبت به ساخت شیر آلات یاد شده اقدام و از شروع تولید بمدت هفت سال محصولات خود را به کشورهای فوق الذکر صادر نموده و به جهت صدور کالا به خارج از کشور از بدو ارسال گواهی استاندارد اجباری دریافت نموده و بدلیل مرغوبیت این برند که در خارج از کشور مورد اقبال قرار گرفته این روند همچنان ادامه دارد.

همچنین بنا به تصمیم هیات مدیره از سال ۱۳۸۴ شروع به طراحی و ساخت شیر آلات اهرمی نموده و تمام فعالیت خود را جهت بکارگیری بهترین نوع مواد اولیه و صرفه جوئی در مصرف آب معطوف داشته و و پس از ارائه نمونه های لازم به سازمان استاندارد، گواهی استاندارد اجباری شیر آلات اهرمی را هم دریافت نموده و از سال مذکور کلیه تولیدات خود را به بازار داخلی هم ارائه و خوشبختانه در بازار داخل کشور هم موفقیتهای چشم گیری بدست آورده که همین استقبال موجب فعالیتهای بیشتری در این شرکت گردید تا آنجا که اقدام به گسترش کارخانه و انتقال آن به شهر صنعتی عباس آباد با ظرفیت چندین برابر گردیده است .

 

محصولات / خدمات این شرکت شامل موارد زیر است:


انواع ظرفشویی ( روژان ، آریان ، رویان ، واریان ، پرنیان ، برلیان ، کیان ، مهران)
شیرآلات شاهین شیر انواع ظرفشویی ( روژان ، آریان ، رویان ، واریان ، پرنیان ، برلیان ، کیان ، مهران)

 

گالری تصاویر شیرآلات شاهین شیر


      شیرآلات شاهین شیر
منبع: www.looleh.ir
Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی