رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰
  • الجمعة ۸ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 18 June

ارزیابی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

چهل و هشتمین جلسه هیأت مدیره انجمن با موضوع ارزیابی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن باحضور مدیران و کارشناسان شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور برگزار شد.

چهل و هشتمین جلسه هیأت مدیره انجمن با موضوع ارزیابی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن باحضور مدیران و کارشناسان شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور برگزار شد.

به گزارش گروه صنعت تاسیسات ویکی پی جی  به نقل از  اخبار تاسیسات، این جلسه روز شنبه مورخ۲۴/۴/۹۶ از ساعت ۱۰:۳۰ در دفتر تحقیقات ، توسعه فناوری و ارتباط صنعت شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور برگزار گردید.

این نشست که چهل و هشتمین جلسه هیأت مدیره انجمن با موضوع ارزیابی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن برای رتبه بندی شرکت مهندسی اب و فاضلاب کشور بود با حضور آقای مهندس سیاحی ، مدیرکل دفتر تحقیقات ، توسعه فناوری و ارتباط صنعت شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و آقایان عطایی فر و اکرمی کارشناسان شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و با دستور کار بررسی چارچوب قرارداد پیشنهادی تهیه فهرست بلندمناقصه گران تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن برگزار شد.

محوریت این نشست که پیرامون بررسی مباحث رتبه بندی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن برای شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور بود صورت جلسه آن به شرح ذیل می باشد.

موضوع هزینه آزمایشات از نمونه های ارسالی به آزمایشگاه های ذیصلاح از جمله مشکلات ویژه در اجرایی شدن پروژه ارزیابی مطرح گردیدو رییس هیأت مدیره انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن بر انجام آزمون ها در فرآیند مناقصات و خرید لوله های پلی اتیلن تاکید کردند.

همچنین موضوع خود اظهاری از محورهای مهم درجهت تهیه فهرست بلند مناقصه گران توسط مدیرکل دفتر تحقیقات ، توسعه فناوری و ارتباط صنعت شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور ، مورد تشریح قرارگرفت.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی