رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۰ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 20 June

سیستم نوین تهویه مطبوع ژاپنی در خودروهای آلمانی

ساندن یکی از پیشگامان صنعت قطعه سازی ژاپن تایید کرده است که در حال تولید کمپرسور برای استفاده در سیستم های تهویه مطبوع خودروهای دایملر است.

ساندن یکی از پیشگامان صنعت قطعه سازی ژاپن تایید کرده است که در حال تولید کمپرسور برای استفاده در سیستم های تهویه مطبوع خودروهای دایملر است.

به گزارش گروه صنعت تاسیسات ویکی پی جی  خودروساز آلمانی که نگرانی های زیادی در مورد استفاده از R۱۲۳۴yf اشتعال پذیر دارد کمپرسورهای CO۲ را از ماه می از کارخانه یاتی جیمای ساندن تحویل گرفته است. تولید کمپرسور نتیجه یک تیم توسعه آلمانی-ژاپنی است که در سال ۲۰۱۴ تشکیل شد.

دایملر پیش از این استفاده از R۱۲۳۴yf – تنها مبردی که به صورت تجاری منطبق بر دستورالعمل MAN اروپا موجود است – امتناع کرده بود؛ این دستورالعمل قید می کند که تمامی مارک های جدید خودرو باید از مبردی با GWP زیر ۱۵۰ استفاده کنند.

این خودروساز آلمانی قول داد از امسال خودروهای سواری مجهز به سیستم های تهویه مطبوع CO۲ در خودروهای کلاس S و E عرضه کند.

به دلیل تجربه ارزشمند شرکت ساندن و حرکت به سمت تکنولوژی های جدید، دایملر این کمپانی را برای تولید کمپرسور R۷۴۴ انتخاب کرد.

ساندن توانسته است تجربه استفاده از فناوری CO۲ را در طیف گسترده ای از محصولات تبریدی از جمله ویترین های یخچال دار و ماشین های خرید خودکار برای غلبه بر ویژگی های فشار بالای CO۲ بهره گیرد.

نتیجه محصولی با عملکرد سرمایش بهتر از کمپرسورهای مرسوم با یک پنجم ظرفیت است. اندازه و وزن کمپرسور معادل یک کمپرسور تهویه مطبوع R۱۳۴a است.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی