رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • جمعه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۱۱ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 23 April

پرداخت ۳۰۰ میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای صنعتی
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد:

پرداخت ۳۰۰ میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای صنعتی

امسال ۳۰۰ میلیارد ریال تسهیلات طرح رونق تولید به واحدهای صنعتی کهگیلویه و بویراحمد پرداخت می‌شود.

امسال ۳۰۰ میلیارد ریال تسهیلات طرح رونق تولید به واحدهای صنعتی کهگیلویه و بویراحمد پرداخت می‌شود.
به گزارش گروهانک و بیمه و بورس ویکی پی جی به نقل از خبرگزاری صدا وسیما مرکز کهگیلویه و بویراحمد، مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان با اشاره به اینکه در سال گذشته ۱۶۰ میلیارد ریال تسهیلات برای رونق تولید از منابع داخلی بانک ها به واحدهای تولیدی و صنعتی پرداخت شد گفت: این رقم به ۳۰۰ میلیارد ریال در سال جاری رسیده است که نشان از موفق بودن طرح رونق تولید و رویکرد دولت در ایجاد اشتغال پایدار دارد.
سهراب بنام افزود: ۲۹۰ واحد صنعتی دارای پروانه بهره برداری در شهرک ها و نواحی صنعتی استان مستقر هستند که ۲۳۶ طرح صنعتی و خدماتی از مرحله واگذاری زمین تا پیشرفت فیزیکی ۷۰ درصد، در این نواحی در دست ساخت هستند.

وی تعامل با بخش خصوصی، اصناف و صنوف تولیدی، توزیعی و خدماتی برای تکمیل زنجیره ارزش را از دیگر برنامه های شرکت شهرکهای صنعتی استان دانست و ادامه داد: با این هدف شهرک صنفی گچساران با پیش بینی استقرار ۳۰۰ واحد صنفی در این شهرستان راه اندازی شده و تاکنون ۱۱۰ قرارداد همکاری امضاء و واگذاری زمین انجام شده است.

به گفته ی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد، در دستورالعمل جدید طرح رونق تولید برای تکمیل زنجیره تولید به اصناف تولیدی، توزیعی و خدماتی برای کمک به چرخه اقتصاد از سوی بانکها تسهیلات پرداخت می شود.

بنام با تاکید بر تعامل با بخش خصوصی با ایجاد اعتماد بین دولت و این بخش تاکید کرد: شعار ما استفاده از کالای ایرانی و حمایت از تولید ملی است و با این رویکرد ارتقاء کیفیت محصولات در سطح بین المللی با نگاه صادراتی از برنامه های اصلی این شرکت است.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی