رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰
  • الجمعة ۸ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 18 June

شیرآلات گلپایگان

شیرآلات گلپایگان G.L.P با هدف ساخت وتولید شیرآلات بهداشتی وساختمانی در سال ۱۳۸۷ فعالیت خود رادر شهرستان گلپایگان آغاز کرد.

عنوان شرکت: شیرآلات گلپایگان

فیلد کاری :  لوله، اتصالات

محصولات / خدمات : 

شیرآلات بهداشتی ساختمانی

آدرس: اصفهان، شهرک صنعتی، فاز ۲ ، واحد ۱

تلفن:  ۰۳۱۵۷۲۴۸۴۷۰

سایت:  www.shiralatgolpayegan.com

 شیرآلات گلپایگان

.

پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت های تاسیساتی پرداخته است. فهرست شرکت های تاسیساتی در صفحه لیست شرکت های تاسیساتی موجود است و با کلیک بر روی اسم هر شرکت تاسیساتی می توان به صفحه معرفی شرکت ها دسترسی پیدا کرد.

این صفحه مربوط به معرفی شیرآلات گلپایگان است که به منظور شناساندن این شرکت و معرفی آن به فعالان این حوزه در اختیار مهندسان و متخصصان تاسیسات قرار گرفته است.

 

آشنایی با شیرآلات گلپایگان


شیرآلات گلپایگان G.L.P با هدف ساخت وتولید شیرآلات بهداشتی وساختمانی در سال ۱۳۸۷ فعالیت خود رادر شهرستان گلپایگان آغاز کرد.

این شرکت در طی سالهای گذشته این شرکت با همدلی وهمکاری نیروهای جوان وتحصیل کرده شهرستانی وهمچنین استفاده از علم روز وفن آوری های جدید تولید وبرنامه ریزی های دقیق، موفق به ارتقاءکیفیت محصولات تولیدی وهمچنین افزایش میزان تولیدگردیدبه نحوی که درحال حاضرطیفی کامل از انواع شیرآلات بهداشتی مقتضی با سلیقه مشتریان در سطح کشور ارائه می نماید.

این شرکت باکیفیت بالای محصولات خود موفق به دریافت نشان های استاندارد ملی واروپاCE و ISO9001-2008-ISO14001-2004 وISO10002-2004 –ISO18001-2011 شده همچنین  عضو انجمن شیرسازان ایران هست ودر سالهای ۲۰۱۱و۲۰۱۲ برای ۲سال پی درپی موفق به کسب جایزه جهانی کیفیت از کشورهای ایتالیا وآلمان گردیده است..


محصولات / خدمات این شرکت شامل موارد زیر است:


تولیدکننده انواع شیرآلات بهداشتی ساختمانی
شیرآلات اهرمی، کلاسیک و تکی

 

گالری تصاویر شیرآلات گلپایگان


      شیرآلات گلپایگان
منبع: www.looleh.ir
Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی