رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰
  • الإثنين ۱۱ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 21 June

ویژه‌نامه بیستمین اجلاس هیات عمومی نظام مهندسی منتشر شد

بیستمین اجلاس هیئت عمومی سازمان نظام مهندسی که بزرگ‌ترین نشست تخصصی مهندسان و مسئولان حوزه ساختمان در سطح ملی است از امروز در شهر میانه آغاز می شود.

بیستمین اجلاس هیئت عمومی سازمان نظام مهندسی که بزرگ‌ترین نشست تخصصی مهندسان و مسئولان حوزه ساختمان در سطح ملی است از امروز در شهر میانه آغاز می شود.
به گزارش گروه صنعت تاسیساتویکی پی جی به نقل از سازمان نظام مهندسی، بیستمین اجلاس هیئت عمومی سازمان نظام مهندسی طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۲۱ و ۲۲ تیرماه با حضور جمعی از مقامات ارشد کشوری، وزرای سابق راه و شهرسازی، معاونین عمرانی استانداری های سراسر کشور، مدیران کل راه و شهرسازی و شهرداران مراکز برخی استان ها و اعضای هیئت مدیره سازمان های نظام مهندسی استان ها در هتل آنای ارومیه (آذربایجان غربی) برگزار می شود.
تصویب و بررسی ترازنامه شورای مرکزی، خط‌ مشی عمومی و پیشنهادی شورای مرکزی، ضوابط و مقررات نظام‌نامه‌های پیشنهادی اداری، استخدامی و غیره مربوط به شورای مرکزی، نظام‌نامه‌های داخلی، ارائه گزارش سالانه شورای مرکزی و عملکرد نظام ‌مهندسی استان ها بخشی از جزئیات اجلاس بیستم ارومیه خواهد بود
گفتنی است اجلاس هیئت عمومی بزرگ‌ترین نشست تخصصی مهندسان و مسئولان حوزه ساختمان در سطح ملی است با تکیه‌ بر مواد ۱۹ و ۲۱ قانون و مواد ۱۰۲ تا ۱۰۷ آیین‌نامه اجرایی آن (فصل هفتم) در این نشست عملکرد و گزارش سازمان استان‌ها به همراه گزارش عملکرد شورای مرکزی در صحن اجلاس ارائه و تصمیم‌گیری می‌شود.

بر اساس قانون و آیین‌نامه هیئت عمومی سازمان نظام‌مهندسی، تیرماه هر سال اجلاس هیئت عمومی سازمان های نظام مهندسی در یکی از استان‌ها برگزار می‌شود و شورای مرکزی از محل اختیارات خود و از بین متقاضیان استان‌ها و با توجه به شرایط آب و هوایی یک استان را انتخاب می‌کند.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی