رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • پنجشنبه ۳ تیر ۱۴۰۰
  • الخميس ۱۴ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 24 June

ایجاد 350 شغل جدید درشرکت فولاد امیرکبیر کاشان

مدیرعامل شرکت فولاد امیر کبیر کاشان از اشتغال ۳۵۰ نفر به صورت مستقیم درچهار خط تولیدی این شرکت خبرداد وگفت : این شرکت درمجموع سالیانه ۸۵۰ هزارتن انواع ورق گالوانیزه تولید می کند.

مدیرعامل شرکت فولاد امیر کبیر کاشان از اشتغال ۳۵۰ نفر به صورت مستقیم درچهار خط تولیدی این شرکت خبرداد وگفت : این شرکت درمجموع سالیانه ۸۵۰ هزارتن انواع ورق گالوانیزه تولید می کند.

به گزارش ایلنا ، آیت الله نمازی سیستم مدیریت در صنعت و کارخانجات کشور را ضعیف عنوان کرد و گفت : کسانی که می خواهند درکشور سرمایه گذاری کنند به دلیل بهانه های مختلف و ضعیف بودن مدیریت خسته می شوند.

نماینده ولی فقیه در کاشان در دیدار با رئیس اداره صنعت ، معدن وتجارت و مدیرعامل شرکت فولاد امیرکبیرکاشان ضمن قدردانی از پرسنل این شرکت بیماری مدیریت را مشکل اساسی کشور دانست و گفت : مسائل رابطه ای و سیاسی موجب بروز مشکلات اقتصادی در کشور می شود .

برپایه این گزارش مدیرعامل شرکت فولاد امیر کبیر کاشان نیز در ابتدای این دیدار از اشتغال ۳۵۰ نفر به صورت مستقیم درچهار خط تولیدی این شرکت خبرداد وگفت : این شرکت درمجموع سالیانه ۸۵۰ هزارتن انواع ورق گالوانیزه تولید می کند.

قنواتی با بیان اینکه ۵۱ درصد سهام این شرکت متعلق به فولاد مبارکه، ۲۱ درصد سهام توانمندی ارتش ومابقی وابسته به خصوصی می باشد گفت : این شرکت تمام تلاش خود را در راستای اقتصاد مقاومتی ، تولید واشتغال بکارگرفته است .

وی ، از رشد ۱۵ درصدی تولید محصولات این شرکت طی سال جاری خبرداد و گفت : با رغبت سرمایه گذاران دراین بخش حدود ۷۰ درصد سود آوری داشته ایم.

مدیرعامل شرکت فولاد امیرکبیر کاشان ، با بیان اینکه ۴۵ درصد سود انباشته دراین شرکت داشتیم افزود : با تمهیداتی که به عمل آمده با جذب این مقدار سود آوری در شرکت امسال شاهد رشد ۲۰ درصدی تولید و صد درصدی سود آوری دراین شرکت خواهیم بود.

وی ، به نظر مساعد شرکت فولاد مبارکه نسبت به شرکت فولاد امیر کبیر کاشان اشاره کرد و گفت :درحال حاضر سرمایه گذاری شرکت فولاد امیرکبیر کاشان بالغ بر ۹۰ میلیارد تومان است.

وی، با اشاره به اینکه در راستای طرح توسعه فولاد مبارکه اصفهان بالغ بر۶۰۰ میلیون تومان اعتبار این طرح به فولاد امیرکبیر کاشان برای سال ۹۷ و ۱۴۰۰ اختصاص پیدا کرد گفت : در مذاکراتی که با کشورهای آلمان ،فرانسه ، ایتالیا ،هند و چین داشتیم اگر موضوع برجام نهایی شود طرح توسعه وبروزشدن فولاد کاشان اجرایی خواهد شد.

وی ، میانگین سابقه تجهیزاتی این شرکت را ۱۶سال اعلام کرد و گفت : با توجه به اینکه سرمایه گذاری جدیدی دراین شرکت انجام نشده است نیاز به بازسازی داریم، لذا با اخذ ۱۵ میلیارد تومان ازهیدت مدیره این شرکت بنا داریم به منظور پیایین آمدن قیمت تمام شده محصولات وبالا رفتن راندمان وایجاد ۳۵۰ نفرشغل جدید طرح نوسازی این شرکت را آغاز کنیم تا تولید ورق گالوانیزه از ۱۳۰ هزارتن را به ۲۰۰ هزار تن افزایش دهیم .

وی، افزود : با توجه به اینکه عدم بروزشدن بعضی از کارخانجات موجب تعطیلی آنها شده است مذاکراتی را با شرکت های چینی فرانسوی به عمل آورده ایم تا نسبت به بروز نمودن تجهیزات این شرکت اقدام کنند.

قنواتی ، با بیان اینکه این شرکت هیچگونه مشکل فروش و بدهی به سازمانهای خدماتی و دولتی ندارد گفت : ضمن پرداخت به موقع حقوق کارگران ، رفاهیات لازم را نیز برای آنها فراهم کرده ایم .

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی