رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • پنجشنبه ۳ تیر ۱۴۰۰
  • الخميس ۱۴ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 24 June

فوکس خواستار توسعه فعالیت
قائم‌مقام اجرایی فوکس خاورمیانه:

فوکس خواستار توسعه فعالیت

قائم‌مقام اجرایی فوکس خاورمیانه گفت: خواستار توسعه فعالیت در ایران هستیم.

قائم‌مقام اجرایی فوکس خاورمیانه گفت: خواستار توسعه فعالیت در ایران هستیم.

به گزارش گروه صنعت تاسیسات ویکی پی جی «اَلف اونترشتلر» در حاشیه سمینار توسعه و بهبود ساختار برند «فوکس ایرانیان» در گفت‌وگو با «دنیای اقتصاد» با اشاره به ارتباطات تجاری ۱۰۰ ساله آلمان با ایران افزود: به‌عنوان یک شرکت آلمانی به شدت علاقه‌مند هستیم که با ایران روابط تجاری داشته باشیم.

وی با برشمردن مزیت‌های ایران برای حضور شرکت‌های آلمانی اضافه کرد: بازار ایران در زمینه «روانکار» دو برابر بازار عربستان وسعت دارد.

وی با اشاره به اینکه تجارت آلمان و ترکیه بسیار وسیع است، افزود: ترکیه تنها یک پالایشگاه در زمینه تولید روغن دارد، این در حالی است که در ایران ۵ پالایشگاه در زمینه روانکارها فعالیت می‌کنند.

وی فاصله زمانی نزدیک به ۵ ساعته ایران و آلمان را از طریق هوایی از دیگر مولفه‌های مهم فعالیت تجاری در ایران دانست.

قائم‌مقام اجرایی فوکس خاورمیانه ادامه داد: با توجه به میزان نیاز و مصرف ایران، بیشترین تمرکز و انگیره ما در خاورمیانه روی ایران متمرکز است.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر تامین مواد اولیه تولید روغن از پتروشیمی‌ها و پالایشگاه‏های ایرانی گفت: در صورتی که کیفیت محصولات پتروشیمی‌ها / پالایشگاه‏های ایرانی مناسب با تولیدات با کیفیت بالای‌فوکس افزایش یابد می‌توانیم با آنها وارد مذاکره شویم اما تاکنون این شرایط وجود نداشته است.

وی در سمینار مزبور با اشاره به گسترش همکاری‌های‌فوکس با کل کشورهای دنیا گفت: در حال حاضر ۶۰۰ پروژه جدید در ۲۴ آزمایشگاه با بودجه ۴۳ میلیون یورویی داریم.

«اونترشتلر» اضافه کرد: با توجه به سوددهی و رشد شرکت فوکس، همیشه در حال سرمایه‌گذاری در زیرساخت‌های مختلف هستیم و برنامه‌ای برای ۳۰۰ میلیون یورو سرمایه‌گذاری در سراسر دنیا در نظر گرفتیم که در آینده، ایران نیز در زمره همین کشورها و سرمایه‌گذاری‌ها قرار می‌گیرد.

در این همایش تورج حشمتی، مدیرعامل شرکت فوکس‌ایرانیان نیز از توسعه ارتباطات ایران و اروپا در آینده نزدیک خبر داد و گفت: تغییرات دو سال گذشته ما را به سوی همسان‌سازی نام محصولات فوکس ایرانیان و فوکس بین‌الملل هدایت کرده است.

وی افزود: برای توسعه و بهبود ساختار برندفوکس در ایران، ظاهر محصولات و بسته‌بندی آنها را همانند نمونه‌های بین‌المللی آن تغییر داده‌ایم.

وی تصریح کرد: مواد افزودنی روغن‌های تولیدی فوکس‌ایرانیان ۱۰۰ درصد از فوکس بین‌المللی تهیه می‌شود و فرمولاسیون جهانی ویژه فوکس در محصولات ایرانی این شرکت نیز لحاظ شده است.

وی تجهیز آزمایشگاهی مدرن و پیشرفته را از مهم‌ترین‌ ویژگی‌های «فوکس‌ایرانیان» دانست.در این سمینار از ظروف و بسته‌بندی‌های جدید فوکس ایران که با فوکس بین‌المللی همسان‌سازی شده است با حضور مدیران فوکس آلمان و ایران رونمایی شد.

 

صفحه معرفی شرکت فوکس ایران در پرتال صنعت تاسیسات ویکی پی جی

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی