رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰
  • الجمعة ۸ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 18 June

شرکت KWC سوئیس

شرکت KWC به مدیریت آقای احمد جلیلی از سال ۱۳۶۱ در صنعت تاسیسات فعال است و تولید کننده شیرهای بهداشتی اهرمی و الکترونیکی تحت لیسانس KWC سوئیس با بهترین مواد اولیه و کیفیت است.

عنوان شرکت: شرکت KWC

فیلد کاری :  لوله، اتصالات

محصولات / خدمات : 

تولید شیرهای بهداشتی اهرمی و الکترونیکی

آدرس: خیابان سید جمال الدین اسدآبادی (یوسف آباد)

انتهای خیابان ۶۶ ، پلاک ۳۸ ، طبقه دوم ، سوم ، پنجم

تلفن:  ۰۲۱۸۸۲۱۱۷۵۰

سایت:  www.kwciran.com

 شرکت KWC

.

پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت های تاسیساتی پرداخته است. فهرست شرکت های تاسیساتی در صفحه لیست شرکت های تاسیساتی موجود است و با کلیک بر روی اسم هر شرکت تاسیساتی می توان به صفحه معرفی شرکت ها دسترسی پیدا کرد.

این صفحه مربوط به معرفی شرکت KWC است که به منظور شناساندن این شرکت و معرفی آن به فعالان این حوزه در اختیار مهندسان و متخصصان تاسیسات قرار گرفته است.

 

آشنایی با شرکت KWC


شرکت KWC به مدیریت آقای احمد جلیلی از سال ۱۳۶۱ در صنعت تاسیسات فعال است و  تولید کننده شیرهای بهداشتی اهرمی و الکترونیکی تحت لیسانس  KWC سوئیس با بهترین مواد اولیه و کیفیت است.

این شرکت در حال حاضر علاوه بر برخی کشورهای منطقه به کشورهای کانادا و آلمان صادرات دارد که این افتخار بزرگی برای صنعت استان و کشور است.

تاریخچه:

اهمیت مصرف آب در کشور همواره یک وظیفه ملی و دغدغه های نهادهای دولتی و خصوصی بوده است . مصرف سرانه بالای کشور در مقایسه با مصرف اروپا هشدار دهنده می باشد . بحران الگوی مصرف آب ضرورت احداث کارخانه ای مجهز و با استاندارد های بالا قادر به تولید شیرهای کم مصرف با کیفیت و طراحی چشمگیر که استاندارد ملی را داشته باشد ایجاد کرد.

 

لذا شرکت شیرهای ساختمانی وصنعتی ایران تحت لیسانس شرکت KWC سوئیس این مهم را به انجام رسانده و کارخانه را که مجهز به ریخته گری ماشینکاری ، پولیش ، آبکاری و قالب سازی است با انتقال تکنولوژی از KWC و تحت لیسانس آن برند ، در سال ۱۳۶۳ در شهر صنعتی کاوه تاسیس و در سال ۱۳۸۰ به بهره برداری رسیدو محصولات خود را به بازار ایران و بین المللی عرضه می نماید این امر باعث ارتقاء استاندارد ملی شیرهای ساختمانی و همچنین ارتقاء فرهنگ مصرف آب در کشور گردیده است . امروزه KWC ایران به یکی از بزرگترین و معتبر ترین تولید کنندگان شیرآلات تحت لیسانس KWC سوئیس تبدیل شده است .


شرکت کی دبلیوسی در حال حاضر تولید کننده شیرآلات ساختمانی ، شیرآلات بهداشتی ، شیرآلات چشمی ، شیرآلات توکار ، شیرآلات رنگی ،شیرآلات ترموستاتیک ، و شیرآلات الکترونیکی است.

 

 

تاریخچه  شرکت KWC سوئیس :

شرکت kwc سوئیس ،  از ۱۴۰ سال پیش در کارخانه ای کوچک در شهری از سوئیس آغاز شده است این کارخانه در ابتدا تولید کننده جعبه های موسیقی بود و توسط آدلف کارر بنا شده پس از مرگ وی والتر لوگینبول اداره کارخانه را بعهده گرفت و تولید جعبه های موسیقی را متوقف و شروع به تولید شیرآلات کرد .

KWC دارای خط تولید در کشورهای ایالات متحده آمریکا ، آلمان و ایتالیا است در سال ۲۰۱۳ کمپانی مشهور سوئیسی به نام” فرانکه ” ( Franke ) برند KWC را خرید و KWC زیر مجموعه ای از برند معروف Franke به حساب می آید .

لازم به ذکر است که نامگذاری KWC به دنبال Karrer and Weber Co. بوده است که نمادی از نام بنیانگذاران این برند قوی سوئیسی است .

تا امروز تنها نماینده رسمی KWC در خاورمیانه ، شرکت شیرهای ساختمانی وصنعتی ایران ( KWC IRAN ) است .

صفحه معرفی شرکت kwc سوئیس در پرتال صنعت تاسیسات ویکی پی جی

محصولات / خدمات این شرکت شامل موارد زیر است:


تولید شیرهای بهداشتی اهرمی و الکترونیکی

گالری تصاویر شرکت KWC


      شرکت KWC

تازه های شرکت KWC


صادرات شرکت KWC افتخاری بزرگ برای کشور

 

 

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی