رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰
  • الإثنين ۴ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 14 June

شرکت KWC سوئیس

شرکت kwc سوئیس تولید کننده شیرهای بهداشتی ساختمانی در اروپا است که انواع شیرهای بهداشتی اهرمی و الکترونیکی با بهترین کیفیت را تولید می کند.

  عنوان شرکت: شرکت kwc سوئیس

  فیلد کاری :  تولید کننده انواع شیرآلات

  محصولات : 

شیرهای بهداشتی اهرمی و الکترونیکی

  شرکت KWC سوئیس

.

پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت های تاسیساتی خارجی پرداخته است. فهرست شرکت های تاسیساتی خارجی در صفحه لیست شرکت های تاسیساتی خارجی موجود است و با کلیک بر روی اسم هر شرکت تاسیساتی می توان به صفحه معرفی شرکت ها دسترسی پیدا کرد.

این صفحه مربوط به معرفی شرکت kwc سوئیس است که به منظور شناساندن این شرکت و معرفی آن به فعالان این حوزه در اختیار مهندسان و متخصصان تاسیسات قرار گرفته است.

 

آشنایی با شرکت kwc سوئیس


شرکت kwc سوئیس تولید کننده شیرهای بهداشتی ساختمانی در اروپا است که انواع شیرهای بهداشتی اهرمی و الکترونیکی با بهترین کیفیت را تولید می کند.

 

تاریخچه و سوابق شرکت kwc سوئیس


شرکت kwc سوئیس ،  از ۱۴۰ سال پیش در کارخانه ای کوچک در شهری از سوئیس آغاز شده است این کارخانه در ابتدا تولید کننده جعبه های موسیقی بود و توسط آدلف کارر بنا شده پس از مرگ وی والتر لوگینبول اداره کارخانه را بعهده گرفت و تولید جعبه های موسیقی را متوقف و شروع به تولید شیرآلات کرد .

KWC دارای خط تولید در کشورهای ایالات متحده آمریکا ، آلمان و ایتالیا است در سال ۲۰۱۳ کمپانی مشهور سوئیسی به نام” فرانکه ” ( Franke ) برند KWC را خرید و KWC زیر مجموعه ای از برند معروف Franke به حساب می آید .

لازم به ذکر است که نامگذاری KWC به دنبال Karrer and Weber Co. بوده است که نمادی از نام بنیانگذاران این برند قوی سوئیسی است .

تا امروز تنها نماینده رسمی KWC در خاورمیانه ، شرکت شیرهای ساختمانی وصنعتی ایران ( KWC IRAN ) است .

صفحه معرفی  شرکت KWC در پرتال صنعت تاسیسات ویکی پی جی

 

آشنایی با محصولات شرکت


برخی از محصولات شرکت kwc سوئیس به شرح زیر ارائه شده اند:

شیرهای بهداشتی اهرمی و الکترونیکی

 

گالری تصاویر شرکت kwc سوئیس


 شرکت KWC سوئیس

تازه های تولیدی شرکت kwc سوئیس

صادرات شرکت KWC افتخاری بزرگ برای کشور

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی