رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۰
  • السبت ۲۷ شعبان ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 10 April

پروژه بزرگ اصفهان استانداردهای نمایشگاهی کشور را ارتقا می دهد

قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در بازدید از پروژه نمایشگاه بزرگ اصفهان گفت: این پروژه یکی از پروژه های اساسی و تعیین کننده است که می تواند الگویی برای کل کشور باشد.

قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در بازدید از پروژه نمایشگاه بزرگ اصفهان گفت: این پروژه یکی از پروژه های اساسی و تعیین کننده است که می تواند الگویی برای کل کشور باشد.

 

به گزارش گروه صنعت تاسیسات ویکی پی جی به نقل از واحد رسانه شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان،  رضا رحمانی این پروژه را در کشور بی نظیر خواند و افزود: خوشبختانه شهرداری و اتاق بازرگانی اصفهان نسبت به تأمین منابع این پروژه اقدام کرده و مسوولان استان نیز حمایت لازم را داشته اند.

 

وی با اشاره به این که از نظر زمان بندی نیز پیشرفت خوبی را در این پروژه شاهد هستیم، اظهار داشت: ایجاد چنین مرکز نمایشگاهی در کشور، هم در بخش عرضه و هم در بخش تقاضا مؤثر است و از آنجا که تولید، بدون تقاضا معنایی ندارد، می توان گفت که این پروژه به نوعی در امر حمایت از تولیدکننده و حمایت از صادرات مؤثر واقع خواهد شد.

 
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، ایجاد امکانات عرضه و تعاملات جدید و گسترده، تقویت مراودات تولیدکنندگان داخلی با یکدیگر و آماده شدن برای صادرات را از دیگر تأثیرات این پروژه عنوان کرد و افزود: در سال جاری پروژه های اقتصاد مقاومتی در اولویت وزارت صنعت و معدن قرار دارد که بخشی از رویکرد اقتصاد مقاومتی نیز صنایع مربوط به بسته بندی است و از آنجا که نمایشگاه نیز تولیدات، محصولات و خدمات کشور را بسته بندی و عرضه می کند، این پروژه فرصت بسیار خوبی برای تولیدکنندگان خواهد بود.

 

وی تأکید کرد: با افتتاح این نمایشگاه سهم اصفهان در صنعت نمایشگاهی کشور و همچنین استانداردهای نمایشگاهی کشور ارتقا خواهد یافت و این توانمندی جدیدی که به استان اضافه می شود، مزیت های موجود این استان را تقویت خواهد کرد.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی