رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰
  • الجمعة ۸ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 18 June

شرکت ایرادان

شرکت ایرادان در سال ۱۳۵۳ توسط گروهی متشکل از مهندسین و متخصصین صنعتی ایرانی و اروپایی و با هدف تجمیع تجربیات و امکانات ، گسترش همکاری و تبادل اطلاعات به منظور حضور و مشارکت در پروژه های صنعتی کشور تاسیس گردید.

عنوان شرکت: شرکت ایرادان

فیلد کاری :  لوله، اتصالات

محصولات / خدمات : 

پیچ و مهره های مورد استفاده در صنایع نفت

آدرس: رو به روی پارک ملت

تلفن:  ۰۹۱۲۱۷۱۸۵۸۷

سایت:  —

 شرکت ایرادان

.

پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت های تاسیساتی پرداخته است. فهرست شرکت های تاسیساتی در صفحه لیست شرکت های تاسیساتی موجود است و با کلیک بر روی اسم هر شرکت تاسیساتی می توان به صفحه معرفی شرکت ها دسترسی پیدا کرد.

این صفحه مربوط به معرفی شرکت ایرادان است که به منظور شناساندن این شرکت و معرفی آن به فعالان این حوزه در اختیار مهندسان و متخصصان تاسیسات قرار گرفته است.

 

آشنایی با شرکت ایرادان


شرکت ایرادان در سال ۱۳۵۳ توسط گروهی متشکل از مهندسین و متخصصین صنعتی ایرانی و اروپایی و با هدف تجمیع تجربیات و امکانات ، گسترش همکاری و تبادل اطلاعات به منظور حضور و مشارکت در پروژه های صنعتی کشور تاسیس گردید.

فعالیتهای شرکت ایرادان شامل مهندسی ، تامین کالا ، ساخت و تولید می باشد. شرکت ایرادان تامین کننده انواع لوله های درزدار و بدون درز،شیرآلات،اتصالات،فلنج،گسکت،ورق وغیره با ‏متریال های Carbon Steel-Stainless Steel-Alloy Steel مطابق با استاندارهای ASTM,API,NACE و غیره است.


شرکت ایرادان با در اختیار داشتن مجموعه ای از اقلام مورد نیاز پروژه ها در انبار های شرکت واقع در اهواز و تهران و واردات و عرضه سریع و با کیفیت محصولات و ارائه مشاوره در انتخاب بهینه قطعات و مواد اولیه مورد نیاز، امکان همکاری با پروژه های صنعتی را دارا است.


شرکت ایرادان توسط شرکت وابسته خود ، پیچکوک ، ثبت شده در سال ۱۳۴۷ پیچ و مهره های مورد مصرف در پروژه های مختلف،شامل نفت،گاز،پتروشیمی ، خودرو سازی، مخابرات و غیره را در کارخانجات خود واقع در ارومیه و اهواز تولید می نماید. شرکت ایرادان با دارا بودن خطوط پیشرفته ,Heading فورج ، Rolling ، عملیات حرارتی و Electro plating ، تولید کننده انواع پیچ و مهره های ساده و Stud Bolts مورد مصرف در صنایع مختلف هستند.

امکان ساخت و تولید پیچ و مهره های مورد نیاز پروژه های صنعتی را مطابق با استانداردهای بین المللی دارا است.

 

محصولات / خدمات این شرکت شامل موارد زیر است:


تولید کننده پیچ و مهره های مورد استفاده در صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی و تامین کننده لوله ، اتصالات و شیر آلات

 

گالری تصاویر شرکت ایرادان


      شرکت ایرادان
منبع: www.looleh.ir
Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی