رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۶ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 16 June

شرکت فراز پلیمر فردوس

شرکت فراز پلیمر فردوس به مدیریت آقای سید مسعود مهدوی با هدف احیاء منابع زراعی و بهبود بهره وری و نیز تامین نیازهای بخشهای مختلف آب و فاضلاب،‌کشاورزی و گازرسانی خصوصاً در مرکز و شرق کشور در بهمن ماه ۱۳۸۹ در منطقه خراسان جنوبی پا به عرصه تولید نهاد.

عنوان شرکت: شرکت فراز پلیمر فردوس

فیلد کاری :  لوله، اتصالات

محصولات / خدمات : 

لوله های پلی اتیلن آبرسانی و گازرسانی

آدرس: خیابان ولیعصر – نرسیده به پارک ساعی 

برج سپهر ساعی- طبقه ۱۴-واحد ۱۴۰۲

تلفن:  ۰۲۱۸۸۱۰۷۳۰۵

سایت:  www.farazpolymer.com

 شرکت فراز پلیمر فردوس

.

پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت های تاسیساتی پرداخته است.

فهرست شرکت های تاسیساتی در صفحه لیست شرکت های تاسیساتی موجود است و با کلیک بر روی اسم هر شرکت تاسیساتی می توان به صفحه معرفی شرکت ها دسترسی پیدا کرد.

این صفحه مربوط به معرفی شرکت فراز پلیمر فردوس است که به منظور شناساندن این شرکت و معرفی آن به فعالان این حوزه در اختیار مهندسان و متخصصان تاسیسات قرار گرفته است.

 

آشنایی با شرکت فراز پلیمر فردوس


شرکت فراز پلیمر فردوس به مدیریت آقای سید مسعود مهدوی با هدف احیاء منابع زراعی و بهبود بهره وری و نیز تامین نیازهای بخشهای مختلف آب و فاضلاب،‌کشاورزی و گازرسانی خصوصاً در مرکز و شرق کشور در بهمن ماه ۱۳۸۹ در منطقه خراسان جنوبی پا به عرصه تولید نهاد.

این شرکت در فاز اول با بهره گیری از تجهیزات مدرن، تکنولوژی روز اروپا و نیز بهره گیری از نیروهای متخصص و مجرب نسبت به تولید لوله هایی در سایزهای ۱۶ الی ۶۳۰ میلیمتر اقدام کرد.

در فاز دوم توسعه ی خود در خصوص تولید لوله های لودن سیتی از سایز ۱۲ الی ۳۲ میلیمتر در رده های فشاری مختلف و تامین کلیه اتصالات مورد نیاز پروژه های آبرسانی و گازرسانی جهت تکمیل سبد محصولات خود گام برداشت.

با توجه به نیاز روز افزون بازار،‌ این شرکت در فاز سوم توسعه ی خود، افزایش تعداد خطوط تولیدی و نیز فراهم کردن امکان تولید لوله تا سایز ۸۰۰ میلیمتر را در راستای دستیابی به اهداف توسعه، در دستور کار خود قرار داده است.

در حال حاضر شرکت فراز پلیمر به واسطه حضور فعال در صنعت پلی اتیلن کشور و با ظرفیت تولید سالانه ۱۴،۵۰۰ تن پاسخگوی بخشی از بازار پلی اتیلن داخل بوده و نیز نقش مهمی در صادرات به کشورهای همسایه خصوصاً ترکمنستان و تاجیکستان دارد.

محصولات / خدمات این شرکت شامل موارد زیر است:


 

  • لوله های پلی اتیلن آبرسانی
  • لوله های پلی اتیلن گاز رسانی
  • لوله های پلی اتیلن آبیاری جانبی (لودن)

 

لوله های پلی اتیلن آبرسانی در اقطار ۲۰ الی ۶۳۰ میلیمتر با استفاده از مرغوبترین مواد اروپایی ۱۰۰ HDPE & HDPE 80 در فشارهای اسمی مختلف (PN 2.5 …….. ۳۲) مطابق با استاندارد INSO 14427-2و DIN8074 تولید می شود.
*لوله های گازرسانی در اقطار ۲۵ الی ۲۲۵ میلیمتر مطابق با استاندارد شرکت ملی گاز ایران به شماره IGS-M-PL-014-1(2) و استاندارد ملی ایران به شماره ISIRI 11233 و ۱۳٫۶ SDR &SDR11 با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه اروپایی و مورد تایید شرکت ملی گاز ایران PE 80 & PE 100 تولید می گردد.
*لوله های آبیاری جانبی در اقطار ۱۲ الی ۳۲ میلیمتر با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه PE 32 & PE 40 مطابق با استاندارد ISIRI 7607 تولید می گردد.

 

 

گالری تصاویر شرکت فراز پلیمر فردوس


      شرکت فراز پلیمر فردوس
منبع: www.looleh.ir
Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی