رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • پنجشنبه ۳ تیر ۱۴۰۰
  • الخميس ۱۴ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 24 June

شرکت روتنگران پارسه

شرکت روتنگران پارسه فعالیت خود را از سال ۱۳۸۰ در زمینه طراحی، ساخت و تولید دستگاه جوش پلی اتیلن (باب فیوژن) برای اتصال لوله های تک جداره HDPE آغاز کرد.

عنوان شرکت: شرکت روتنگران پارسه

فیلد کاری :  لوله، اتصالات

محصولات / خدمات : 

لوله کاروگیت اسپیرال ، منهول و لوله زهکش

لوله پلی اتیلن

آدرس: کرج، مهرویلا ،  میدان مادر ، مجتمع مادر 

طبقه اول ، واحد یک

تلفن:  ۰۲۶۳۲۷۰۱۰۹۴

سایت:  www.rothengaran.com

 شرکت روتنگران پارسه

.

پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت های تاسیساتی پرداخته است. فهرست شرکت های تاسیساتی در صفحه لیست شرکت های تاسیساتی موجود است و با کلیک بر روی اسم هر شرکت تاسیساتی می توان به صفحه معرفی شرکت ها دسترسی پیدا کرد.

این صفحه مربوط به معرفی شرکت روتنگران پارسه است که به منظور شناساندن این شرکت و معرفی آن به فعالان این حوزه در اختیار مهندسان و متخصصان تاسیسات قرار گرفته است.

 

آشنایی با شرکت روتنگران پارسه


شرکت روتنگران پارسه فعالیت خود را از سال ۱۳۸۰ در زمینه طراحی، ساخت و تولید دستگاه جوش پلی اتیلن (باب فیوژن) برای اتصال لوله های تک جداره HDPE آغاز کرد.

در طی این سالها با بهره گیری از دانش روز و تلاش پرسنل شرکت توانسته است با اخذ پروانه بهره برداری از اداره صنایع و معادن استان البرز فعالیت خود را در بخشهای تولید لوله کاروگیت اسپیرال ، منهول و لوله زهکش ، لوله پلی اتیلن , دستگاه های جوش الکترو فیوژن و باب فیوژن تا سایز ۲۵۰۰ میلی متر را در این صنعت توسعه و گسترش دهد.

 

محصولات / خدمات این شرکت شامل موارد زیر است:


 

  • دستگاه جوش پلی اتیلن
  • لوله
  • منهول
  • سپتیک پلی اتیلن

 

دستگاه جوش پلی اتیلن ، دستگاه جوش الکتروفیوژن , دستگاه جوش تمام اتوماتیک CNC ، دستگاه جوش اکسترودر ، لوله پلی اتیلن ، لوله زهکش ، اتصالات پلی اتیلن ، منهول پلی اتیلن ، تجهیزات و لوازم جانبی


دستگاه جوش پلی اتیلن ودوره های جوشکاری ، صدور گواهینامه جوشکاری ، اکیپ جوشکاری (متخصصین جوشکاری و انواع دستگاه جوشکاری )

 

 

گالری تصاویر شرکت روتنگران پارسه


      شرکت روتنگران پارسه
منبع: www.looleh.ir
Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی