رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰
  • الجمعة ۸ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 18 June

بهره بردای از آب شیرین کن در بندرترکمن و گمیشان در آینده نزدیک

مدیرعامل شرکت آبفای گلستان گفت: بهره بردای از آب شیرین کن در بندرترکمن و گمیشان در آینده نزدیک به وقوع خواهد پیوست.

مدیرعامل شرکت آبفای گلستان گفت: بهره بردای از آب شیرین کن در بندرترکمن و گمیشان در آینده نزدیک به وقوع خواهد پیوست.

به گزارش گروه صنعت تاسیسات ویکی پی جی به نقل از روابط عمومی شرکت آبفای گلستان، محمدهادی رحمتی با اشاره به اهم عملکرد این شرکت، در راستای چشم انداز و استراتژی صنعت آب وفاضلاب از بهره برداری پروژه آب شیرین کن شهرهای بندر ترکمن و گمیشان در آینده نزدیک خبر داد.

رحمتی گفت: حجم بالای شستشوی مخازن، تعداد بالای تعویض کنتورهای خراب آب مشترکین، کاهش هزینه های انرژی در بخش تولید و برون سپاری بخش مشترکین از فعالیت های موثر آبفای گلستان بوده است.

هادی رحمتی کاهش مبلغ بدهی سنوات گذشته شرکت آب و فاضلاب گلستان و کاهش بدهی برق از طریق اولویت بندی هزینه های مناطق را از مهمترین تکالیف انجام شده این شرکت برشمرد.

مدیرعامل شرکت آبفای گلستان درادامه از رئیس مجمع عمومی شرکت مهندسی آب وفاضلاب کشور، پیگیری و تلاش در جهت تامین آب شهروندان از طریق منابع تحت الارضی و سدهای موجود و همچنین تامین اعتبار پروژه های فاضلاب در جهت افزایش جمعیت تحت پوشش فاضلاب را خواستارشد.

نباید بر منابع دولتی در اجرای طرح های آب و فاضلاب  متکی بود

معاون برنامه ریزی و اموراقتصادی شرکت مهندسی آ ب و فاضلاب کشور که ریاست مجمع عمومی را برعهده داشت در این جلسه گفت: با توجه تلاش های صورت گرفته توسط مجموعه شرکت آبفا گلستان امیدواریم در سال جاری مشکلی از لحاظ آب شرب نداشته باشیم.

مسعود خشایی با اشاره به اینکه چرخه کوچک آب شهری باید افزایش یابد خاطرنشان کرد: با توجه به عملکرد مثبت شرکت آب وفاضلاب استان گلستان باید بهبود در عملکرد شرکت ایجاد شود تا در جهت خدمت رسانی به مردم بتوانیم گام های موثری برداریم.

مسعود خشایی افزود: نباید بر منابع دولتی برای اجرای طرح های آب وفاضلاب متکی بود. باید بدون اتکا به منابع دولتی روی پا خود بایستیم و از تمام ظرفیت ها بر رشد شرکت های آب وفاضلاب استفاده کنیم.

خشایی گفت: ظرفیت های قانونی خوبی در بخش مشترکین احصا و بکارگیری شده است و امیدواریم با پیگیری های همکاران در مجموعه شرکت مهندسی آب وفاضلاب کشور در جهت اصلاح تعرفه و ضرایب شهرها در سه ماهه سال ۹۶ گام های اساسی برداشته شود.

مدیرکل دفتر اقتصادی و تعرفه شرکت مهندسی آب وفاضلاب کشور در این جلسه گفت:شرکت آب وفاضلاب استان گلستان بعنوان شرکت پیشرو در اجرای تبصره سه تحول عظیمی در بین شرکت های آب وفاضلاب کشور ایجاد نموده که این امر با حمایت و پشتکار مدیرعامل شرکت آبفای گلستان مدیریت جهادی را در افزایش درآمدها به همراه داشته است.

جلسه مجمع عمومی عادی صاحبان سهام شرکت آب وفاضلاب استان گلستان با هدف بررسی گزارش هیئت مدیره در خصوص صورت های مالی سال ۹۵ و همچنین گزارش بازرس قانونی و انتخاب بازرس قانونی برای سال مالی ۹۶در محل شرکت برگزار شد.

شایان ذکر است جلسه مجمع عمومی عادی صاحبان سهام شرکت آب وفاضلاب استان گلستان با حضور معاون برنامه ریزی وامور اقتصادی آب و فاضلاب کشور، مدیرکل دفتر مجامع عمومی و نظارت مالی و مدیرکل دفتر اقتصادی و تعرفه شرکت مهندسی آب وفاضلاب کشور و مدیرعامل، معاونین، مدیران شرکت آبفای گلستان و سهامداران به منظور تصویب صورت مالی سال ۹۵ در سالن کنفرانس این شرکت برگزار شد.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی