رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • پنجشنبه ۳ تیر ۱۴۰۰
  • الخميس ۱۴ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 24 June

تولیدی صنعتی حیدری

تولیدی صنعتی حیدری به مدیریت آقای امیرحیدری از سال ۱۳۷۹ تاسیس شده و تولید کننده لوله واتصالات پنج لایه کوبلی.برنجی ، فولادی ، پکیج ، رادیاتورپانلی ، شیرآلات با بهترین مواد اولیه و کیفیت است.

عنوان شرکت: تولیدی صنعتی حیدری

فیلد کاری :  لوله، اتصالات و شیرآلات

محصولات / خدمات : 

لوله واتصالات پنج لایه

رادیاتور.پکیج

آدرس: تبریز ، شهرک سلیمی

تلفن:  ۰۹۱۴۸۹۶۹۶۴۹

سایت:  —

 تولیدی صنعتی حیدری

.

پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت های تاسیساتی پرداخته است. فهرست شرکت های تاسیساتی در صفحه لیست شرکت های تاسیساتی موجود است و با کلیک بر روی اسم هر شرکت تاسیساتی می توان به صفحه معرفی شرکت ها دسترسی پیدا کرد.

این صفحه مربوط به معرفی تولیدی صنعتی حیدری است که به منظور شناساندن این شرکت و معرفی آن به فعالان این حوزه در اختیار مهندسان و متخصصان تاسیسات قرار گرفته است.

 

آشنایی با تولیدی صنعتی حیدری


تولیدی حیدری به مدیریت آقای امیرحیدری از سال ۱۳۷۹ تاسیس شده و تولید کننده لوله واتصالات پنج لایه کوبلی.برنجی ، فولادی ، پکیج ، رادیاتورپانلی ، شیرآلات با بهترین مواد اولیه و کیفیت است.

محصولات / خدمات این شرکت شامل موارد زیر است:


 

  • لوله واتصالات پنج لایه
  • رادیاتور.پکیج

 

لوله واتصالات پنج لایه برنجی وفولادی از لوله پنج لایه . اتصالات پرسی . اتصالات کوبلی . اتصالات برنجی شیرکلکتور.کلکتورشیردار.جعبه کلکتور.درپوش کلکتور.شیرهواگیری.شیرپروانه.شیررادیاتور.دنباله.مغزی.تبدیل.و………رادیاتورپانلی وحوله خشکن ایرانی وترکیه شیرالات بهداشتی ترکیه وایرانی

 

گالری تصاویر تولیدی صنعتی حیدری


      تولیدی صنعتی حیدری
منبع: www.looleh.ir
Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی