رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰
  • الإثنين ۱۱ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 21 June

نمایشگاه تاسیسات استانبول 2018 ISK-SODEX

نمایشگاه تاسیسات استانبول ISK-SODEX یکی از مهم ترین رویدادها برای بخش های حرفه ای است که می خواهند خود را با توجه به آخرین تحولات و دست آوردهای دنیا به روز نگه دارند.

نمایشگاه تاسیسات استانبول ISK-SODEX

زمان: ۲۱-۱۸ بهمن ۱۳۹۶

مکان: استانبول , ترکیه مرکز همایش و کنگره نمایشگاه تویاپ (Tuyap)


نمایشگاه تاسیسات استانبول ISK-SODEX یکی از مهم ترین رویدادها برای بخش های حرفه ای است که می خواهند خود را با توجه به آخرین تحولات و دست آوردهای دنیا به روز نگه دارند.


آشنایی با نمایشگاه تاسیسات استانبول ISK-SODEX

نمایشگاه تاسیسات استانبول (ISK-SODEX) نمایشگاهی بین المللی در زمینه صنایع تاسیساتی، پمپهای خلا و تبرید، پمپ، شیر آلات، اتصالات و تصفیه آب است.
این نمایشگاه یکی از مهم ترین رویدادها برای بخشهای حرفه ای است که می خواهند خود را با توجه به آخرین تحولات و دست آوردهای دنیا به روز نگه دارند.
نمایشگاه تأسیساتی ترکیه نه تنها ارایه دهنده و گردهم آورنده دیدگاههای مختلف از غرفه داران ملی و بین المللی است، بلکه تمامی شرکت کنندگان، غرفه داران و بازدید کنندگان خود را با برنامه های گوناگون حمایتی و همکاری با مهم ترین انجمن های تخصصی بهره مند خواهد کرد.
اهمیت بیشتر این نمایشگاه در ارایه جلسات، نشست ها و فرصتهای توسعه شبکه های کسب و کار است.

محصولات نمایشگاه تاسیسات استانبول (ISK-SODEX):

  • تجهیزات و سیستم های گرمایی
  • قطعات و سیستم های خنک کننده
  • تجهیزات و سیستم های تهویه هوا
  • قطعات و سیستم های تاسیسات
  • تجهیزات حمام و دستشویی، محصولات و لوازم بهداشتی
  • مواد و مصالح عایق
  • گروه های خدماتی

ویژگی های نمایشگاه تاسیسات استانبول ISK-SODEX

۱٫ تمرکز بر روی همه محصولات صنعت تاسیسات

نمایشگاه تاسیسات استانبول با ارائه  آخرین محصولات و خدمات تولید کنندگان مهم محصولات گرمایشی، تبریدی، یخچالها، تهویه مطبوع، شرکتهای مجری نصب و راه اندازی و بخشهای عایق کاری، دربردارنده مزیت های بسیاری برای غرفه داران و بازدید کنندگان خود است. این نمایشگاه تلاش می کند تا محصولات حال و آینده این صنایع را معرفی نماید.

۲٫  گردهمایی همزمان کارشناسان و بازار هدف 

نمایشگاه تاسیسات استانبول که تجربه ای بیشتر از یک نمایشگاه تجاری است، غرفه داران و بازدید کنندگان خود را با هدفی دقیق و صحیح گرد هم می آورد . فعالیت های بازاریابی فشرده باعث شناخته شدن این نمایشگاه در ترکیه و در سراسر جهان شده است. به عنوان مثال، غرفه داران و بازدید کنندگان از این نمایشگاه با هدفی صحیح گردهم می آیند. توصیه می کنیم این فرصت را برای بازدید از نمایشگاه تاسیسات استانبول و همچنین برای تبادل نظر و آشنایی با آخرین تحولات دنیای مدرن در این صنایع از دست ندهید.

۳٫ ایجاد شبکه ارتباطی

آمار سال ۲۰۱۴ یک بار دیگر موفقیت نمایشگاه ISK-SODEX را ثابت کرد. ۹۲٪ از بازدید کنندگان از این نمایشگاه از اطلاعات، ارتباطات و شبکه های بدست آورده راضی بوده اند. ۸۰٪ از بازدید کنندگان که تصمیم گیرندگان و مدیران شرکت ها بودند نیز ازغرفه ها رضایت کامل داشتند. نمایشگاه تأسیساتی ترکیه یک فرصت عالی برای ملاقات، تعامل و ارتباط بلند مدت تجاری بوده و خواهد بود.


برای کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت رسمی نمایشگاه مراجعه کنید.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی