رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰
  • الإثنين ۱۱ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 21 June

نمایشگاه نفت و گاز آسیا OGA

نمایشگاه نفت و گاز آسیا OGA یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های تخصصی انرژی است و فرصت بسيار مغتنمی است تا شركتهای فعال در اين صنعت در بازه ی سه روزه ی این نمایشگاه نظرات و اطلاعات خود را با دیگر شرکت ها به اشتراک بگذارند و از فرصت های جدید آگاهی یابند.

نمایشگاه نفت و گاز آسیا OGA

زمان: ۲۰ تا ۲۲ تیر ۱۳۹۶

مکان: مالزی ، مرکز همایش های کوالالامپور


نمایشگاه نفت و گاز آسیا OGA یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های تخصصی انرژی است و فرصت بسيار مغتنمی است تا شركتهای فعال در اين صنعت در بازه ی سه روزه ی این نمایشگاه نظرات و اطلاعات خود را با دیگر شرکت ها به اشتراک بگذارند و از فرصت های جدید آگاهی یابند.


نمایشگاه نفت و گاز آسیا OGA

نمایشگاه نفت و گاز آسیا OGA بزرگترین نمایشگاه حوزه صنعت نفت و گاز در آسیا است که هر دوسال یکبار در کشور مالزی برگزار می شود.

این نمایشگاه از به روزترین فناوری ها، تجهیزات و ماشین آلات در حوزه های نفت، گاز و مهندسی پتروشیمی پرده برداری می کند و حضور بیش از ۱۷۰۰ شرکت از ۵۰ ایالت جهان سبب شده تا این نمایشگاه معتبرترین نمایشگاه نفت و گاز در آسیا شود.

نمایشگاه نفت و گاز آسیا OGA میزبانی ۱۲ غرفه از کشور های پیشرو در صنعت نفت و گاز را بر عهده دارد. از جمله این کشورها می توان استرالیا، اتریش، بلژیک، چین، فرانسه و ایالت متحده ی آمریکا را نام برد.

این نمایشگاه برای دستیابی به بالاترین جایگاه جهانی، جدیدترین فناوری ها را در زمینه ی اکتشاف، تولید و انتقال را به علاقمندان ارائه می کند.

با برگزاری کنفرانس های فناوری زیرآب در شانزدهمین دوره از این نمایشگاه، OGA همواره در حال جذب شرکت کنندگان توسط افزودن کنفرانس آسیایی SUBSEA به برنامه اش است. سیستم ها و تجهیزاتی که در سال در این نمایشگاه به عرضه در می آید از به روزترین نقشه های پتروشیمی اقیانوس آرام، سواحل مالزی و دیگر نقاط جهان بهره می جویند.


موضوعات نمایشگاه نفت و گاز آسیا OGA

  • حضور گسترده بیش از ۲۲۰۰۰ بازرگان از ۷۲ کشور مختلف
  • نمایشگاه OGA  نقش مهمی را برای بازارهای منطقه ای و شرکت های بزگ مانند: کامرون، دلیوم و تانجونگ ایفا می کند
  • مقامات مشهور پتروناس جهت بازدید در این نمایشگاه حضور می یابند
  • این نمایشگاه فرصت فوق العاده ای برای بازدید و آشنایی با شرکت های نفت و گاز است
  • این نمایشگاه مکان مناسبی برای معاشرت و تبادل اطلاعات و ایده ها با شرکت های آسیایی پیشرو در صنعت نفت است

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت رسمی این نمایشگاه  مراجعه کنید.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی