رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • جمعه ۲۷ فروردین ۱۴۰۰
  • الجمعة ۴ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 16 April

نرم افزار برای ثبت سفارش خدمات منزل تولید شد
توسط یک شرکت دانش بنیان تولید شد؛

نرم افزاری برای ثبت سفارش خدمات منزل تولید شد

محققان در یک شرکت دانش بنیان موفق به طراحی و تولید نرم افزاری شدند که به واسطه آن می توان تمام خدمات مورد نیاز مانند یافتن باغبان، تاسیسات و لوله کش، برق کش و… را دریافت کرد.

محققان در یک شرکت دانش بنیان موفق به طراحی و تولید نرم افزاری شدند که به واسطه آن می توان تمام خدمات مورد نیاز مانند یافتن باغبان، تاسیسات و لوله کش، برق کش و… را دریافت کرد.

به گزارش گروه صنعت تاسیسات ویکی پی جی به نقل از خبرگزاری مهر ، حامد تاجدی مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان در حوزه تولید نرم افزار گفت: موفق به تهیه نرم افزاری شدیم که می توان با استفاده از آن خدمات منزل را دریافت کرد.

وی افزود: اگر فردی در خانه به مشکلی بر بخورد و نیاز به باغبان، پرستار، تعمیرات منزل، لوله کشی، برق کشی و… داشته باشد می تواند با مراجعه به این نرم افزار استاد کار مورد نیاز خود را در کوتاه ترین زمان ممکن انتخاب کند.

وی ادامه داد: با انتخاب استادکار و ثبت سفارش، توسط پیامی، استادکار به مخاطب معرفی می شود و سپس در محل مربوطه حضور می یابد.

وی با بیان اینکه این نرم افزار در ۸ دسته با زیر شاخه های مختلف می تواند خدمات رسانی کند، اظهار داشت: هنوز این نرم افزار در تهران خدمات رسانی می کند.

بر اساس این گزارش، این شرکت دانش بنیان توسط ایرانیان مقیم خارج که از تورنتو کانادا بازگشته اند راه اندازی شده که در حوزه تولید نرم افزار فعالیت می کند.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی