رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۰ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 12 May

بسته های رونق تولید
از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت؛

مسئول اجرای بسته های رونق تولید و اشتغال مشخص شد

طی حکمی از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت، رضا رحمانی مسئول تدوین واجرای برنامه های اجرایی بسته های رونق تولید و اشتغال شد.

طی حکمی از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت، رضا رحمانی مسئول تدوین واجرای برنامه های اجرایی بسته های رونق تولید و اشتغال شد.

به گزارش گروه تولید و تجارت  ویکی پی جی به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، پس از ابلاغیه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی و تعیین وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان دستگاه مجری و مسئول برنامه های اجرایی بسته های رونق تولید و اشتغال، مهندس نعمت زاده، رضا رحمانی قائم مقام خود در امور تولید و معاون طرح و برنامه این وزارتخانه را مسئول تدوین و اجرای برنامه های اجرایی بسته های رونق تولید و اشتغال کرد.

بنا بر حکم صادر شده از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت، رحمانی باید برنامه های اجرایی بسته های ارتقای توان تولید ملی، تامین مالی و سرمایه گذاری و همچنین بسته اشتغال و توانمند سازی را طبق زمانبندی مقرر تدوین و اجرا کند.

بر اساس حکم وزیر صنعت به رحمانی انتظار است، با جلب مشارکت و همکاری سازمان های صنعت، معدن و تجارت استان ها، مدیران و دیگر بخش های مرتبط، تکمیل و راه اندازی این طرح ها طبق زمانبندی مقرر محقق شود.

همچنین پیشرفت ماهانه امور به طور مستمر باید به وزیر صنعت و دبیرخانه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی گزارش شود.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی