رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


 • دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
 • الإثنين ۲۸ رمضان ۱۴۴۲
 • 2021 Monday 10 May

شرکت آبان بسپار توسعه

شرکت آبان بسپار توسعه ، اولین و بزرگترین تولیدکننده لوله پلی اتیلن سنگین کاروگیت دار (در اقطار ۴۰۰ تا ۱۲۰۰میلیمتر و انحصاری در تولید قطر ۱۲۰۰ در کشور) و کرتیوپ دار دوجداره و لوله تک جداره (با قطرهای ۳۰۰ تا ۱۶۰۰ میلیمتر) در سری های ۴ و ۵ و دارای کام و زبانه، کوپلر و واشر و سیم الکتروفیوژن همچنین اولین دریافت کننده نشان استاندارد ملی ۹۱۱۶ در سطح کشور است.

عنوان شرکت: شرکت آبان بسپار توسعه

فیلد کاری :  لوله، اتصالات و شیرآلات

محصولات / خدمات : 

لوله پلی اتیلن سنگین کاروگیت دار

آدرس: کیلومتر ۱۰ جاده اهواز-آبادان

تلفن:  ۰۶۱ – ۳۳۱۳۰۸۹۲

سایت:  www.abt-pipe.com

 شرکت آبان بسپار توسعه

.

پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت های تاسیساتی پرداخته است.

فهرست شرکت های تاسیساتی در صفحه لیست شرکت های تاسیساتی موجود است و با کلیک بر روی اسم هر شرکت تاسیساتی می توان به صفحه معرفی شرکت ها دسترسی پیدا کرد.

این صفحه مربوط به معرفی شرکت آبان بسپار توسعه است که به منظور شناساندن این شرکت و معرفی آن به فعالان این حوزه در اختیار مهندسان و متخصصان تاسیسات قرار گرفته است.

 

آشنایی با شرکت آبان بسپار توسعه


شرکت آبان بسپار توسعه ، اولین و بزرگترین تولیدکننده لوله پلی اتیلن سنگین کاروگیت دار (در اقطار ۴۰۰ تا ۱۲۰۰میلیمتر و انحصاری در تولید قطر ۱۲۰۰ در کشور) و کرتیوپ دار دوجداره و لوله تک جداره (با قطرهای ۳۰۰ تا ۱۶۰۰ میلیمتر) در سری های ۴ و ۵ و دارای کام و زبانه، کوپلر و واشر و سیم الکتروفیوژن همچنین اولین دریافت کننده نشان استاندارد ملی ۹۱۱۶ در سطح کشور است.

این شرکت با هدف تامین نیاز فعالیت های زیربنایی و آماده سازی بیش از ۸۴ هزار هکتار از اراضی طرح عظیم و ملی شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی در استان خوزستان و متشکل از چندین کارخانه در سال ۱۳۷۲ تاسیس و شروع به فعالیت نموده و از تولید کنندگان بنام کشور است.


این مجتمع هم اکنون با برخورداری از کادری مجرب و توانا و مجهز بودن به بخش کنترل کیفیت و آزمایشگاه فراگیر (آزمایشگاه همکار اداره استاندارد)، ضمن توانایی تولید محصولات زیر امکان ارایه مشاوره، خدمات پس از فروش و خدمات فنی و مهندسی نظیر جوشکاری، نصب و کارگذاری را دارا است.

همچنین در راستای ارتقای کیفی محصولات و خدمات فنی و مهندسی جهت جلب رضایت مشتریان، ضمن کسب گواهینامه کاربرد علامت استاندارد ملی ایران (برای محصولات بتنی، پلی اتیلنی، پی وی سی و فیلتر مصنوعی) گواهینامه استاندارد سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) از QSCERT و گواهینامه بین المللی استاندارد محصول اروپا CE از TUV-ICBرا نیز دریافت نموده و در سال ۹۲ به عنوان واحد صنعتی نمونه استان انتخاب شده است.

 

محصولات / خدمات این شرکت شامل موارد زیر است:


 • اولین و بزرگترین تولیدکننده لوله پلی اتیلن سنگین کاروگیت دار (در اقطار ۴۰۰ تا ۱۲۰۰میلیمتر و انحصاری در تولید قطر ۱۲۰۰ در کشور) و کرتیوپ دار دوجداره و لوله تک جداره (با قطرهای ۳۰۰ تا ۱۶۰۰ میلیمتر) در سری های ۴ و ۵ و دارای کام و زبانه، کوپلر و واشر و سیم الکتروفیوژن همچنین اولین دریافت کننده نشان استاندارد ملی ۹۱۱۶ در سطح کشور است.
 • بزرگترین تولیدکننده لوله زهکشی پی وی سی همراه با پوشش فیلتر مصنوعی و بدون آن (تولید کننده چهار قطر۱۰۰، ۱۲۵، ۱۶۰ و۲۰۰ میلیمتر با ظرفیت تولید سالیانه بیش از ۶۵۰۰ کیلومتر) درسطح کشور، دارای نشان استاندارد ملی ۷۶۶۹ جهت لوله های زهکش و گواهینامه خود اظهاری بر اساس استاندارد۷۹۷۰ NEN و گواهی کیفیت محصول از SGS جهت لوله های زهکش با فیلتر مصنوعی.
 • اولین سازنده خط پوشش زنی لوله زهکش با فیلتر مصنوعی به روش مهندسی معکوس در ایران.
 • از بزرگترین تولید کنندگان لوله بتنی ( با قطر های۴۰۰ تا ۱۲۰۰ میلیمتر ) و انواع سازه های بتنی و بتن آماده (کارخانه مجهز به سیستم بخار می باشد ) دارای نشان استاندارد ملی۶۰۴۴٫
 • بزرگترین تولید کننده لوله پلی اتیلن سبک آبیاری دریچه دار(هیدروفلوم با قطرهای ۸ تا ۲۰ اینچ ) به همراه رابط پلی اتیلنی لوله ها و شیرهای پلاستیکی آنها.
 • تولید کننده لوله پلی اتیلنی صاف فشار قوی به شکل اسپیرال( با قطرهای ۳۰۰ تا ۱۶۰۰ میلیمتر).
 • تولید کننده کیسه های پلاستیکی پلی پروپیلن با ظرفیت تولید ۲۵۰۰ تن در سال.
 • برنامه ریزی و اجرای آموزش های مورد نیاز جهت نصب و کارگذاری محصولات شرکت.
 • نصب و کارگذاری لوله های بتنی مطابق با استاندارد های مربوطه.
 • ارایه خدمات مشاوره ای در خصوص موارد فوق.
 • جوشکاری لوله های پلی اتیلنی به سه روش اتویی، الکتروفیوژن و اکستروژن.
 • نصب و کارگذاری لوله های پلی اتیلن، طبق استانداردهای مربوطه.

 

گالری تصاویر شرکت آبان بسپار توسعه


      شرکت آبان بسپار توسعه
منبع: www.looleh.ir
Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی