رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • جمعه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۱۱ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 23 April

افزایش80درصدی تولید و فروش محصولات شرکت آلومینای ایران

مدیرعامل شرکت آلومینای ایران گفت: میزان تولید و فروش محصولات این شرکت طی سال های ۹۲ تا ۹۵ نسبت به دوره قبل از آن افزایش یافته است.

مدیرعامل شرکت آلومینای ایران گفت: میزان تولید و فروش محصولات این شرکت طی سال های ۹۲ تا ۹۵ نسبت به دوره قبل از آن افزایش یافته است.

به گزارش گروه صنعت، معدن و تجارت ویکی پی جی به نقل از آنا از روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، تورج زارع با بیان این مطلب گفت: طی سال های ۹۲ تا ۹۵، ۹۷۳ هزار و ۹۷۱ آلومینا تولید شد این در حالی است که این رقم طی ۴ سال پیش از آن (۸۸ تا ۹۱)، ۹۰۷ هزار و ۷۷۹ تن بود که ۷٫۳۳ درصد رشد نشان می دهد.

وی ادامه داد: همچنین میزان تولید هیدرات طی سال های ۹۲ تا ۹۵، یک میلیون و ۶۵۷ هزار و ۴۲۸ تن بود که این آمار در ۴ سال مشابه قبل از آن، یک میلیون و ۵۴۳ هزار و ۲۲۵ تن بود که حاکی از رشد ۷٫۴ درصدی است.

مدیرعامل شرکت آلومینای ایران با اشاره به میزان فروش این شرکت تصریح کرد: طی سال های ۹۲ تا ۹۵، ۸۸۵ هزار و ۸۷۸ تن آلومینا و ۶۶ هزار و ۶۰۱ تن هیدرات به فروش رسید که نسبت به آمار مدت مشابه سال های ۸۸ تا ۹۱ (۸۵۴ هزار و۸۷۷ تن آلومینا و ۲۵۵ هزار و ۵۱۶ تن هیدرات)، به ترتیب ۴ و ۱۶۱۱ درصد رشد نشان می دهد.

وی ادامه داد: طی سال های ۹۲ تا ۹۵، ۵۳ هزار و ۹۲۷ تن محصول صادر شد که در مقایسه با میزان صادرات دوره قبلی (۳۰ هزار تن)، نشان دهنده رشد ۸۰ درصدی آن است.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی