رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الإثنين ۵ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 17 May

شرکت پلی پایپ

شرکت صنایع پلیمری کاریز با برند پلی پایــــپ در سال ۱۳۸۴ پس از بـــررسی و تحقیقات گسترده در زمینه تکنولوژی ساخت لوله و اتصــــالات پلیمری و ساخت ماشــین آلات و قالبـهای صنـعتی تأسیـس شد وخط تولید لوله و اتصــالات پــلی پروپیلن با مارک پلی پایپ راه انـــدازی شــد

عنوان شرکت: شرکت پلی پایپ

فیلد کاری :  لوله، اتصالات و شیرآلات

محصولات / خدمات : 

لوله های پلی اتیلن

لوله واتصالات پلیمری

آدرس: خیابان شهید بهشتی، خیابان قائم مقام

تلفن:  ۰۲۱ – ۲۲۶۵۴۱۳۴

سایت:  www.polypipeco.com

 شرکت پلی پایپ

.

پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت های تاسیساتی پرداخته است. فهرست شرکت های تاسیساتی در صفحه لیست شرکت های تاسیساتی موجود است و با کلیک بر روی اسم هر شرکت تاسیساتی می توان به صفحه معرفی شرکت ها دسترسی پیدا کرد.

این صفحه مربوط به معرفی شرکت پلی پایپ است که به منظور شناساندن این شرکت و معرفی آن به فعالان این حوزه در اختیار مهندسان و متخصصان تاسیسات قرار گرفته است.

 

آشنایی با شرکت پلی پایپ


شرکت صنایع پلیمری کاریز با برند شرکت پلی پایپ در سال ۱۳۸۴ پس از بـــررسی و تحقیقات گسترده در زمینه تکنولوژی ساخت لوله و اتصــــالات پلیمری و ساخت ماشــین آلات و قالبـهای صنـعتی تأسیـس شد وخط تولید لوله و اتصــالات پــلی پروپیلن با مارک پلی پایپ راه انـــدازی شــد.

 

این شــرکت با دارا بودن یک دهه تجربه در زمینه فرآینـدهای پلـیمر و تزریق پلاستیک ماشـــین آلات مـدرن ، بهره گیری از آزمایشگاه مجـهز و پـرسنل مجـرب و ماهـر محصـولاتی با کیـفیـت و در سطـح استاندارد هـای بین المـللی تولید مینماید و به دلیل بالا بودن سطح کیفی محصولات امکان مطرح شدن در بازارهای داخلی و صادراتی فراهم گردیده است شرکـت پـلـی پایـپ امیـدوار است سهم خـود را در انتقـال آب ســالم و جـلوگیری از هدر رفت این منبع ارزشمند الهی به نحو شایسته ای ادا نماید .

 

محصولات / خدمات این شرکت شامل موارد زیر است:


فروش انواع لوله واتصالات پلیمری با نشان استاندارد 

توزیع انواع لوله های پلی اتیلن با فشار های سفارشی


توزیع انواع لوله و اتصالات پی وی سی ، ساخت انواع ماشین آلات وابسته


تولید و فروش انواع لوله و اتصالات پلیمری ، اجرای تاسیسات ، پخش نوار تیپ

 

گالری تصاویر شرکت پلی پایپ


      شرکت پلی پایپ
منبع: www.looleh.ir
Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی