رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الإثنين ۲۸ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 10 May

مجتمع تولیدی صنعتی a.s

مجتمع تولیدی صنعتی a.s ، با علامت تجاری آبفشان ساحل شیراز در سال ۱۳۷۴ با تولید لوله سبز قدم به عرصه تولید نهاد وافتخاراولین تولید کننده لوله سبز را در ایران نصیب خود نمود.

عنوان شرکت: مجتمع تولیدی صنعتی a.s

فیلد کاری :  لوله، اتصالات و شیرآلات

محصولات / خدمات : 

لوله و اتصالات پلی اتیلن

لوله سبز

تامین کلیه لوله و اتصالات تاسیساتی

آدرس: ابتدای بلوار عدالت ، روبروی شهرداری

منطقه ۴ ، طبقه فوقانی بانک صادرات بهشتی

تلفن: ۰۷۱ – ۳۸۳۰۵۹۹۸

سایت:  www.as-pipe.com/

 مجتمع تولیدی صنعتی a.s

.

پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت های تاسیساتی پرداخته است. فهرست شرکت های تاسیساتی در صفحه لیست شرکت های تاسیساتی موجود است و با کلیک بر روی اسم هر شرکت تاسیساتی می توان به صفحه معرفی شرکت ها دسترسی پیدا کرد.

این صفحه مربوط به معرفی مجتمع تولیدی صنعتی a.s است که به منظور شناساندن این شرکت و معرفی آن به فعالان این حوزه در اختیار مهندسان و متخصصان تاسیسات قرار گرفته است.

 

آشنایی با مجتمع تولیدی صنعتی a.s


مجتمع تولیدی صنعتی a.s ،  با علامت تجاری آبفشان ساحل شیراز در سال ۱۳۷۴ با تولید لوله سبز قدم به عرصه تولید نهاد وافتخاراولین تولید کننده لوله سبز را در ایران نصیب خود نمود.

 

در همین راستا و با پیشرفت صنعت ساختمان اقدام به تولید نسلی جدید از لوله های آبرسانی ساختمان تحت لیسانسSafe Building Technolog انگلستان نمود که همان لوله های Pex-Al-Pex “پنج لایه” است

با توجه به هزینه بیشتری که لوله کشی با لوله های ۵لایه نسبت به لوله های سبز داشت و با در نظرگرفتن کیفیت لوله های ۵ لایه گروه صنعتی a.s اقدام به تولید لوله هایی نمود که نسل جدید لوله های ۵ لایه لقب گرفت- لوله PP-Al-Pex که تمامی قابلیت های لوله ۵ لایه را شامل و قابلیت استفاده از اتصالات PP “سبز” را در سیستم لوله کشی ساختمان دارد.

 

بدین ترتیب لوله های استفاده شده در سیستم لوله کشی ساختمان از نوع ۵ لایه می باشد و با هزینه برابر با هزینه لوله کشی با لوله های PP “سبز” . با پیشرفت روزافزون صنعت ساختمان، گروه تولیدی a.s اقدام به تولید ورق آلومینیوم کامپوزیت با نام اختصاری a.s bond نمود که باز هم اولین تولید کننده این نوع ورق و این بار در جنوب ایران لقب گرفت.

گروه صنعتی a.s در جهت تکمیل سبد محصولات تأسیساتی ساختمان اقدام به تولید لوله های PVC نمود که این محصول در دو رنگ مشکی و طوسی و هماهنگ با استانداردهای تبعین شده تولید و وارد بازار تأسیسات سراسر کشور شد و اکنون گروه صنعتی a.s اقدام به تولید اتصالاتی جهت لوله های پنج لایه Pex-Al-Pex (اتصالات PPA ) نمود که برای اولین بار در ایران و باز هم توسط گروه صنعتی a.s در اسفند ماه سال ۸۸ رونمایی شده تا توان تولید صنعتگران ایرانی بر همگان مسجل شود.

 

این اتصالات با قیمتی در خور توجه و با کیفیتی قابل توجه تولید شده که قابلیت استفاده در سیستم لوله کشی آب گرم را هم دارد.گروه صنعتی a.s در گامی دیگر در جهت تأمین نیاز صنعت تأسیساتی ساختمان در برنامه ای کوتاه مدت اقدام به تولید اتصالات PVC خواهد نمود تا نام بزرگترین گروه صنعتی تأسیساتی ایران را بر افتخارات گذشته خود اضافه کند.

قالب های سقف گرین وافل، جهت اجرای سقف های بتنی با تیرچه درجا قابل استفاده در ساختمان های اسکلت فلزی و بتنی ، امکان کاهش هزینه های ساخت تا ۳۰% ، محصول جدید مجتمع تولیدی و صنعتی a.s است.

 

محصولات / خدمات این شرکت شامل موارد زیر است:


قالبهای غیر ماندگار سقف (گرین وافل)، لوله و اتصالات پلی اتیلن ، لوله و اتصالات آبیاری تحت فشار کشاورزی (نوارتیپ)، لوله و اتصلات سه لایه و پنج لایه (پرسی و کوپلی) ، ورق های آلومینیوم کامپوزیت جهت نمای ساختمان


طراحی تاسیسات ، پایان کار (گاز ، آب ، فاضلاب …) ، تامین کلیه لوله و اتصالات تاسیساتی ، با حضور ناظر تاسیسات هنگام اجرای پروژه ، اجـرای کــامـل ســاختــمان از ابتدا تا مرحله کلید تحویل

گالری تصاویر مجتمع تولیدی صنعتی a.s


      مجتمع تولیدی صنعتی a.s
منبع: www.looleh.ir
Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی