رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۰ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 20 June

صنایع شیرسازی تکسا

صنایع شیرسازی تکسا با بهره گیری از دستگاه ها و تکنولوژی های روز دنیا و بکارگیری متخصصین ماهر و پرسنل مجرب بویژه در بخش کنترل کیفیت و تجربه چندین ساله خود توانسته است محصولاتی با کیفیت تولید کند

عنوان شرکت: صنایع شیرسازی تکسا

فیلد کاری :  لوله، اتصالات و شیرآلات

محصولات / خدمات : 

انواع شیر و زانو

آدرس: جاده امام رضا ، شهرک صنعتی بهارستان

تلفن:  ۰۹۱۲۹۳۴۰۲۷۰

سایت:  www.taksa.co

 صنایع شیرسازی تکسا

.

پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت های تاسیساتی پرداخته است. فهرست شرکت های تاسیساتی در صفحه لیست شرکت های تاسیساتی موجود است و با کلیک بر روی اسم هر شرکت تاسیساتی می توان به صفحه معرفی شرکت ها دسترسی پیدا کرد.

این صفحه مربوط به معرفی صنایع شیرسازی تکسا است که به منظور شناساندن این شرکت و معرفی آن به فعالان این حوزه در اختیار مهندسان و متخصصان تاسیسات قرار گرفته است.

 

آشنایی با صنایع شیرسازی تکسا


صنایع شیرسازی تکسا با بهره گیری از دستگاه ها و تکنولوژی های روز دنیا و بکارگیری متخصصین ماهر و پرسنل مجرب بویژه در بخش کنترل کیفیت و تجربه چندین ساله خود توانسته است محصولاتی با کیفیت و استحکام تضمینی و همچنین ظاهری متفاوت و بروزتر از رقبای خود سهم قابل توجهی از بازار را بخود اختصاص دهد به طوری که با بازدید از شهرهای مختلف کشور عزیزمان ، این فراوانی به خوبی قابل مشاهده بوده است .

این شرکت از سال ۱۳۶۵ در صنعت تاسیسات کشور فعال است.

 

محصولات / خدمات این شرکت شامل موارد زیر است:


 

  • شیر و زانو
  • اتصالات پنج لایه
  • شیر های ربع گرد
  • صافی

شیر و زانو شوفاژ در سه طرح ، شیر ربع گرد ۳/۴ ، شیر ربع گرد ۱/۲ ،صافی برنجی ۳/۴ ، صافی برنجی ۱/۲ ، شیر پیسوال ۳/۸ ، ذشیر پیسوال ۱/۲ ، شیر لباسشویی ، شیرهای زانویی کوپلی ، شیر کلکتوری ۱/۲*۱۶ ، شیر کلکتوری ۱/۲*۲۰ ، کلکتورهای پله ای از ۲ تا ۱۰ انشعاب ، اتصالات پنج لایه پرسی

 

 

گالری تصاویر صنایع شیرسازی تکسا


      صنایع شیرسازی تکسا
منبع: www.looleh.ir
Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی