رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۴ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 6 May

بازرگانی یاراب

نهایت تلاش بازرگانی یاراب لوله برآن است که با درنظر گرفتن چند فاکتور اصلی ،شامل :کیفیت کالا،قیمت کالا،زمان تحویل کالاو تنوع کالاهای عرضه شده ،رضایت خریداران محترم را جلب نماید.

عنوان شرکت: بازرگانی یاراب

فیلد کاری :  لوله، اتصالات و شیرآلات

محصولات / خدمات : 

لوله کاروگیت، لوله فلزی، پلی اتیلن

آدرس: خیابان مطهری ، نبش خیابان علی اکبری

برج دو گل ، طبقه ۱۰ ، واحد ۳۲

تلفن:  ۰۲۱ – ۸۸۷۵۷۰۴۸

سایت:  —

 بازرگانی یاراب

.

پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت های تاسیساتی پرداخته است. فهرست شرکت های تاسیساتی در صفحه لیست شرکت های تاسیساتی موجود است و با کلیک بر روی اسم هر شرکت تاسیساتی می توان به صفحه معرفی شرکت ها دسترسی پیدا کرد.

این صفحه مربوط به معرفی بازرگانی یاراب است که به منظور شناساندن این شرکت و معرفی آن به فعالان این حوزه در اختیار مهندسان و متخصصان تاسیسات قرار گرفته است.

 

آشنایی با بازرگانی یاراب


 نهایت تلاش بازرگانی یاراب لوله برآن است که با درنظر گرفتن چند فاکتور اصلی ،شامل :کیفیت کالا،قیمت کالا،زمان تحویل کالاو تنوع کالاهای عرضه شده ،رضایت خریداران محترم را جلب نماید.
یاراب لوله با عرضه مستقیم محصولات استاندارد ،به شما فروشندگان،بازرگانان،پیمانکاران آب و فاضلاب و شهرداریهای محترم پایین ترین قیمت محصولات را ارایه خواهد داد.
(ارسال به تمام نقاط ایران با کمترین هزینه)

محصولات / خدمات این شرکت شامل موارد زیر است:


 

  • لوله پلیکا
  • لوله کاروگیت
  • لوله پلی اتیلن
  • لوله گالوانیزه

 

انواع لوله کاروگیت، لوله فلزی،پلی اتیلن،پلی اتیلن دو جداره ،پی وی سی،پلیکا، یوپی وی سی upvc،کاروگیت کوپلردار،کاروگیت کوپلر جدا،کاروگیت مسلح،لوله مانیسمان،لوله و لوازم آبیاری و زهکشی،
لوله اسپیرال،لوله و اتصالات پی وی سی ، پی وی سی با فشار ۴ بار ۶بار و ۱۰ بار لوله های پلی اتیلن با فشار ۴ بار ۶ بار ۱۰ بار پخش نوار تیپ،نوار آبیاری و لوازم آبیاری نوار آبیاری ۱۰ و نوار تیپ۲

 

 

گالری تصاویر بازرگانی یاراب


      بازرگانی یارابر
منبع: www.looleh.ir
Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی