رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۰ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 20 June

لوله واتصالات و لوازم بهداشتی تکنو دانیال

لوله واتصالات و لوازم بهداشتی تکنو دانیال فروشنده و توزیع کننده انواع لوله واتصالات فاضلابی و سردوگرم و گازی وآتش نشانی ونفت و گازوپتروشیمی.لوله های پلیمری و آهنی از جمله گالوانیزه,مانیسمان,درزدار,داربستی وانواع شیرآلات ساختمانی وصنعتی است.

عنوان شرکت: لوله واتصالات و لوازم بهداشتی تکنو دانیال

فیلد کاری :  لوله، اتصالات و شیرآلات

محصولات / خدمات : 

انواع لوله واتصالات فاضلابی و سردوگرم

انواع شیرآلات ساختمانی وصنعتی

آدرس: بازارآهن غرب تهران

تلفن:  ۰۲۱ – ۶۶۳۰۵۸۳۴

سایت:  —

 لوله واتصالات و لوازم بهداشتی تکنو دانیال

.

پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت های تاسیساتی پرداخته است. فهرست شرکت های تاسیساتی در صفحه لیست شرکت های تاسیساتی موجود است و با کلیک بر روی اسم هر شرکت تاسیساتی می توان به صفحه معرفی شرکت ها دسترسی پیدا کرد.

این صفحه مربوط به معرفی لوله واتصالات و لوازم بهداشتی تکنو دانیال است که به منظور شناساندن این شرکت و معرفی آن به فعالان این حوزه در اختیار مهندسان و متخصصان تاسیسات قرار گرفته است.

 

آشنایی با لوله واتصالات و لوازم بهداشتی تکنو دانیال


لوله واتصالات و لوازم بهداشتی تکنو دانیال فروشنده و توزیع کننده  انواع لوله واتصالات فاضلابی و سردوگرم و گازی وآتش نشانی ونفت و گازوپتروشیمی.لوله های پلیمری و آهنی از جمله گالوانیزه,مانیسمان,درزدار,داربستی وانواع شیرآلات ساختمانی وصنعتی است.

محصولات / خدمات این شرکت شامل موارد زیر است:


لوله واتصالات فاضلابی,لوله واتصالات سردوگرم,لوله واتصالات گازی,آتش نشانی,تجهیزات نفت,گاز,پتروشیمی,پلیکا,پوش فیت,پلی اتیلن,رابیتس,نبشی,پروفیل,میلگرد,شیرآلات بهداشتی,شیرآلات صنعتی,بلوک سبک سیمانی,درب ضدسرقت,آسانسور,شیرآلات فلنچی,فلنچ,مانیسمان

گالری تصاویر لوله واتصالات و لوازم بهداشتی تکنو دانیال


      لوله واتصالات و لوازم بهداشتی تکنو دانیال
منبع: www.looleh.ir
Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی