رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۶ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 18 May

شرکت سایان نوآوران پاسارگاد

شرکت سایان نوآوران پاسارگاد در سال ۱۳۸۶ تاسیس گردیده است وتاکنون فعالیت خودرا در زمینه تولید انواع محصولات کاربردی در زمینه لوله های فاضلابی ، با بالاترین کیفیت ادامه داده.

عنوان شرکت: شرکت سایان نوآوران پاسارگاد

فیلد کاری :  لوله، اتصالات و شیرآلات

محصولات / خدمات : 

تولید انواع محصولات کاربردی در زمینه لوله های فاضلابی

آدرس: شهرک صنعتی چهار دانگه ، خیابان ۱۷٫۵ ، پلاک ۴۷

تلفن:  ۰۲۱ – ۵۵۲۵۹۰۰۱

سایت:  www.sayanpasargad.com

 شرکت سایان نوآوران پاسارگاد

.

پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت های تاسیساتی پرداخته است. فهرست شرکت های تاسیساتی در صفحه لیست شرکت های تاسیساتی موجود است و با کلیک بر روی اسم هر شرکت تاسیساتی می توان به صفحه معرفی شرکت ها دسترسی پیدا کرد.

این صفحه مربوط به معرفی شرکت سایان نوآوران پاسارگاد است که به منظور شناساندن این شرکت و معرفی آن به فعالان این حوزه در اختیار مهندسان و متخصصان تاسیسات قرار گرفته است.

 

آشنایی با شرکت سایان نوآوران پاسارگاد


شرکت سایان نوآوران پاسارگاد در سال ۱۳۸۶ تاسیس گردیده است وتاکنون فعالیت خودرا در زمینه تولید انواع محصولات کاربردی در زمینه لوله های فاضلابی ، با بالاترین کیفیت ادامه داده.


این گروه یکی از عمده ترین تولیدکننده انواع بست های فاضلابی است که با نام تجاری سایان نوآوران پاسارگاد (s.n.pasargad) در ایران فعالیت کرده ومحصولات خود را به بازار مصرف کننده در ایران پخش می کند.

 

محصولات تولیدی شامل ; انواع بستهای ثابت و متحرک و سیفونی. وانواع نگهدارنده فلزی ، استاپر ، بوشن کمربندی ، انواع شابلون رادیاتوری ، استاپر در سه سایز مختلف ، ساپورتی ، جعبه کلکتور و… می باشد که شرح و جزئیات تک تک محصولات در این سایت به آگاهی شما رسانده می شود.

پایبندی به کیفیت وهمگامی با نیاز های صنعت لوله های ساختمانی ، فاضلابی در طی این مدت یکی از اهداف بلند مدت ما بوده ، که موجب شده از یک طرف اعتماد مشتریان به نام سایان نوآوران پاسارگاد بیشتر شود و از طرف دیگر وظایف پیش روی خود را باتوجه به روند رو به افزایش نیاز مسکن در چند سال آتی به اهداف استراتژیک تبدیل نماید.

 

محصولات / خدمات این شرکت شامل موارد زیر است:


بست ثابت , بست متحرک , بست سیفونی بست سایلنت استاپر , شابلون , بست فاضلابی , بست لوله , بست , بست ساختمانی

 

گالری تصاویر شرکت سایان نوآوران پاسارگاد


      شرکت سایان نوآوران پاسارگاد
 
منبع: www.looleh.ir
Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی