رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۰ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 20 June

شرکت اصفهان مقدم

شرکت اصفهان مقدم با مدیریت اخوان مقدم در سال ۱۳۷۰ در شهرک صنعتی مبارکه اصفهان تاسیس و فعالیت خود را در زمینه تولید پلاستیک و چاپ و بسته بندی محصولات متنوع آغاز نمود.

عنوان شرکت: شرکت اصفهان مقدم

فیلد کاری :  لوله، اتصالات و شیرآلات

محصولات / خدمات : 

لوله هیدروفلوم

نایلون گلخانه ای

آدرس: شهرک صنعتی ، سه راهی مبارکه

خیابان هشتم ، پلاک ۱۸

تلفن:  ۰۳۱ – ۵۲۳۷۳۲۹۵

سایت:  www.esfahanmoghadam.com

 شرکت اصفهان مقدم

.

پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت های تاسیساتی پرداخته است. فهرست شرکت های تاسیساتی در صفحه لیست شرکت های تاسیساتی موجود است و با کلیک بر روی اسم هر شرکت تاسیساتی می توان به صفحه معرفی شرکت ها دسترسی پیدا کرد.

این صفحه مربوط به معرفی شرکت اصفهان مقدم است که به منظور شناساندن این شرکت و معرفی آن به فعالان این حوزه در اختیار مهندسان و متخصصان تاسیسات قرار گرفته است.

 

آشنایی با شرکت اصفهان مقدم


شرکت اصفهان مقدم با مدیریت اخوان مقدم در سال ۱۳۷۰ در شهرک صنعتی مبارکه اصفهان تاسیس و فعالیت خود را در زمینه تولید پلاستیک و چاپ و بسته بندی محصولات متنوع آغاز نمود.

 

این شرکت در سایه تلاش روز افزون و بکارگیری ماشین الات پیشرفته و کارکنان مجرب ،دامنه تولیدات خود را به بیش از ۶۰ نوع محصول توسعه داد و همین امر سبب شد تا در زمره شرکت های بزرگ تولید کننده پلاستیک و چاپ و بسته بندی کشور ،تولیدات و خدمات خود را عرضه نماید .

 

صنایع تولیدی اصفهان مقدم در سال ۱۳۸۴ موفق به دریافت گواهینامه در مدیریت کیفیت از شرکت U.R.Sانگلستان شده و به دلیل مراقبت از سیستم مذکور و تلاش در جهت ارتقاء آن در سال ۱۳۸۷موفق به در یافت گواهی نامه ۲۰۰۸-ISO9001 از شرکت B.R.S امریکا گردیده است

 

درهمین راستا و با بهره گیری از روش های بهبود مستمرو توجه ویژه به الزامات مورد نظر در سال ۸۹ از طرف وزارت کار و امور اجتماعی به عنوان کار افرین برتر انتخاب شده و به عنوان محصول نمونه تحقیق و توسعه را از وزارت صنعت و معدن دریافت نمود

 

در سال های ۸۶،۸۷،۸۹،۹۰،۹۱ نیز از طرف دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ( معاونت غذا و دارو) به عنوان واحد برتر صنایع غذایی ،بهداشتی و آشامیدنی استان شناخته شد همچنین در سال ۹۱ از طرف معاونت غذا و داروی اصفهان به عنوان واحد نمونه استانی معرفی گردید

 

همچنین شرکت اصفهان مقدم یکی از بزرگ ترین واحد های تولیدی در زمینه لفافه های بسته بندی ،پاکت های صنعتی و پستی با تنوع و ویژگی های متفاوت است.

 

 

محصولات / خدمات این شرکت شامل موارد زیر است:


لوله های آبیاری هیدروفلوم ، انواع مالچ و نایلون های گلخانه ای و کشاورزی ، نایلون های بسته بندی محصولات کشاورزی

 

 

 

گالری تصاویر شرکت اصفهان مقدم


      شرکت اصفهان مقدم
منبع: www.looleh.ir
Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی