رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الإثنين ۲۸ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 10 May

بازار داخلی
نماینده سابق مجلس اشاره کرد؛

ثبات در بازار داخلی ، مهم‌ترین اولویت کشور است

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی گفت: اولویت تأمین کالا و محصولات با داخل است و نباید صادرات محصولی منجر به کاهش آن در بازار داخلی شود.

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی گفت: اولویت تأمین کالا و محصولات با داخل است و نباید صادرات محصولی منجر به کاهش آن در بازار داخلی شود.

به گزارش گروه تولید و تجارت  ویکی پی جی به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، احمد آریایی نژاد نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ناامنی‌های اخیر قطر در نگاه اول منجر به افزایش مبادلات تجاری ایران با این کشور می‌شود، گفت: بحران قطر فضا رابرای حضور ایران در بازار این کشور مهیا کرده، اما این کار نباید شتابزده صورت گیرد.

وی افزود: ایران کمک به کشور همسایه را نباید کنار بگذارد بلکه باید با توجه به اصل عزت سیاسی به گونه‌ای برنامه‌های خود را تنظیم کند که امکان استفاده از شرایط مطلوب اقتصادی و سیاسی برای کشورهای همسایه فراهم شود.

آریایی نژاد تصریح کرد: تحریم‌های ظالمانه علیه قطر نه تنها برای خود بلکه محدودیت هایی را برای کشورهای صادر کننده ایجاد می‌کند ، کما اینکه یکی از چالش‌های پیش رو نظام مالی، آمریکا است که هیچ منطقی در آن دخیل نبوده و سریعاً توجه کشورهای اروپایی را معطوف به خود می‌سازد و سبب می‌شود تا ایران در زمره صادرکنندگان اندک به این کشور قرار گیرد.

نماینده اسبق مجلس در پایان تأکید کرد: اولویت تأمین کالا و محصولات با داخل است و نباید صادرات محصولی منجر به کاهش آن در بازار داخلی شود، لذا ثبات بازار داخلی باید ارجحیت پیدا کرده و برنامه ریزی دقیقی در این خصوص صورت پذیرد.

 

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی