رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۲۵ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 9 March

کالاهای غیر استاندارد
شناسایی محصولات صنعتی و تاسیساتی غیر استاندارد؛

کالاهای غیر استاندارد در تهران توقیف شد

مدیرکل استاندارد تهران بر انجام بازرسی‌های منظم و جدی بازرسان، از مراکز عرضه و توزیع در سطح استان، تاکید کرد و گفت: در این راستا مقادیر زیادی فراورده‌ها و کالاهای غیر استاندارد کشف و توقیف شد.

مدیرکل استاندارد تهران بر انجام بازرسی‌های منظم و جدی بازرسان، از مراکز عرضه و توزیع در سطح استان، تاکید کرد و گفت: در این راستا مقادیر زیادی فراورده‌ها و کالاهای غیر استاندارد کشف و توقیف شد.

به گزارش گروه صنعت تاسیسات ویکی پی جی به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از روابط عمومی اداره‌کل استاندارد استان تهران، در جریان بازرسی‌های بازرسان استاندارد، اقلام زیر به علت تولید بدون مجوز استاندارد، توقیف و به دادگاه معرفی شدند.

صندلی اداری با نام تجارتی موج، سیم و کابل با نام تجارتی ری‌افشان، کابین برودتی ویترینی با نام تجارتی رادسرما، هود و اجاق گاز با نام تجارتی پارس مکس و پیچ با نام تجارتی ATLAS،

بیات ادامه داد: کالاهای غیر استاندارد فوق در بازرسی‌های کارشناسان استاندارد در استان و در محدوده‌های نظیر شهرک صنعتی پرند، سعیدآباد جاجرود، کهریزک، شهرک صنعتی چهاردانگه شناسایی و توقیف شدند.

 

این مقام مسئول با اشاره بر اجباری بودن اخذ استاندارد برای تولید فراورده‌های فوق، افزود: متخلفان برای رسیدگی به تخلفاتشان به دادگاه معرفی شدند.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی