رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۴ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 6 May

فنی و مهندسی
معاون وزیر نفت تاکید کرد؛

ضرورت حمایت از توان فنی و مهندسی بومی

مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی بر ضرورت توجه و حمایت مدیران از ساخت داخل در روند اجرای پروژه ها تاکید کرد.

مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی بر ضرورت توجه و حمایت مدیران از ساخت داخل و توان فنی و مهندسی بومی در روند اجرای پروژه ها تاکید کرد.

به گزارش گروه انرژی ویکی پی جی به نقل از ایلنا، عباس کاظمی بر ضرورت بهره‌گیری از توان فنی و مهندسی ساخت داخل در طرح‌ها و پروژه های در حال اجرا و واحدهای عملیاتی تاکید کرد.

 

وی با اشاره به رشد روز افزون صنایع داخلی و افزایش توان فنی و مهندسی داخلی رویکرد به داخل را یکی از مهمترین عوامل توسعه فضای کسب و کار برشمرد و گفت: امروز شاهد تولید بیش از ۸۰ درصد قطعات مکانیکی پالایشگاه‌ها به دست متخصصان و مهندسان توانمند کشور هستیم و این مایه افتخار است.

 

مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‎های نفتی ایران با بیان این‎که استفاده حداکثری از تجهیزات داخل از اولویت‌های این صنعت است، تصریح کرد: هم اکنون بخش وسیعی از قطعات لازم در پروژه‌ها که قابل رقابت با نمونه خارجی است در داخل کشور تامین می‌شود.

 

وی با اشاره به حضور شرکت‌های ایرانی در بازارهای خارجی اظهار کرد: استفاده از قطعات و تجهیزات داخل افزون بر صرفه اقتصادی، با ایجاد رقابت در میان شرکت‌های داخلی متخصصان کشور را در این حوزه توانمندتر می‎کند.

 

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی