رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الإثنين ۲۸ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 10 May

انعقاد و مبادله تفاهم نامه همکاری سازمان مدیریت صنعتی با دانشگاه گلادزور ارمنستان

سازمان مدیریت صنعتی و دانشگاه گلادزور ارمنستان روز گذشته تفاهم نامه همکاری با موضوع توسعه همکاری های آموزشی و مشاوره ای منعقد کردند.

سازمان مدیریت صنعتی و دانشگاه گلادزور ارمنستان روز گذشته تفاهم نامه همکاری با موضوع توسعه همکاری های آموزشی و مشاوره ای منعقد کردند.

به گزارش گروه تولید و تجارت  ویکی پی جی به نقل از شاتا به نقل از سازمان مدیریت صنعتی، این تفاهم نامه با هدف تقویت و توسعه همکاری در ارائه آموزش های عالی و حرفه ای و همچنین ارتقای سطح کیفی و کمی رشته های مختلف آموزش در سطح بین المللی، بین طرفین مذکور منعقد شد.
بنا به این گزارش، ایجاد دپارتمان مدیریت صنعتی در دانشگاه گلادزور در ایروان و ایجاد دفتر دانشگاه گلادزور در مقر سازمان مدیریت صنعتی در تهران با تعیین نماینده؛ تبادل استاد و دانشجو در سطح MBA، DBA و دکترای حرفه ای و برگزاری همایش های علمی، آموزشی و دوره های تکمیلی برای فارغ التحصیلان، از زمینه های همکاری طرفین در این تفاهم نامه است.
از دیگر زمینه های همکاری طرفین می توان به معرفی دانشجویان سازمان مدیریت صنعتی به جامعه علمی ارمنستان و اروپا؛ معرفی فعالیت های بخش مشاوره سازمان مدیریت صنعتی به صاحبان و متولیان صنایع ارمنستان و برگزاری دوره های مشترک مقطع دار و حرفه ای به زبان انگلیسی با مدرک مشترک در محل دانشگاه گلادزور در ایروان و سازمان مدیریت صنعتی در تهران اشاره کرد.

این تفاهم نامه با امضای مدیرعامل این سازمان  و رئیس دانشگاه گلادزور ارمنستان بین طرفین مبادله شد.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی