رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • سه شنبه ۱ تیر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 22 June

مهندسی سپاهان تیوا

مهندسی سپاهان تیوا به مدیریت محمد حسینخانی با تجربه ۳۰ ساله در صنعت آب و فاضلاب با افتخار اقدام به تولید سیستم کلرزنی تمام اتوماتیک گازی مدولار و درون دید و مایع جهت ضد عفونی و گندزدایی آب شرب وصنعتی مورد استفاده در آب و فاضلاب های روستایی و شهری و همچنین استخرها و کارخانجات کرده است.

عنوان شرکت: مهندسی سپاهان تیوا

فیلد کاری :  لوله، اتصالات و شیرآلات

محصولات / خدمات : 

پمپ های تزریق مواد شیمیایی ، دوزینگ پمپ

آدرس: خیابان پروین _ پل سرهنگ , مجتمع

تجاری یاسمین طبقه اول واحد

تلفن:  ۰۳۱ – ۳۵۶۵۷۵۴۸

سایت:

 مهندسی سپاهان تیوا

.

پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت های تاسیساتی پرداخته است. فهرست شرکت های تاسیساتی در صفحه لیست شرکت های تاسیساتی موجود است و با کلیک بر روی اسم هر شرکت تاسیساتی می توان به صفحه معرفی شرکت ها دسترسی پیدا کرد.

این صفحه مربوط به معرفی مهندسی سپاهان تیوا است که به منظور شناساندن این شرکت و معرفی آن به فعالان این حوزه در اختیار مهندسان و متخصصان تاسیسات قرار گرفته است.

 

آشنایی با مهندسی سپاهان تیوا


مهندسی سپاهان تیوا به مدیریت محمد حسینخانی با تجربه ۳۰ ساله در صنعت آب و فاضلاب با افتخار اقدام به تولید سیستم کلرزنی تمام اتوماتیک گازی مدولار و درون دید و مایع جهت ضد عفونی و گندزدایی آب شرب وصنعتی مورد استفاده در آب و فاضلاب های روستایی و شهری و همچنین استخرها و کارخانجات کرده است.

محصولات / خدمات این شرکت شامل موارد زیر است:


انواع کلرزنهای گازی و مایعی در سایزهای مختلف ، ساخت قطعات یدکی ، انواع پمپ های تزریق مواد شیمیایی از نوع مغناطیسی و دیافراگمی و پیستونی از نیم لیتر تا ۱۰۰ لیتر در ساعت و فشار از یک تا ۳۵ آتمسفر همگی ساخت شرکت سپاهان تیوا. کلرزن گازی ،کلرزن درون دید ، کلریناتور ، کلرزن مایع ، دوزینگ پمپ ، چنج اوور گاز کلر ، محصولات جورج فیشر ، قطعات یدکی کلرزن ، هیدروکلریناتور ، کلرزن قطره ای.ساچمه شیشه ای.شستشوی شبکه آب روستا ها و شهرها و صنایع به روش آب و هوا AIR SCOURING آخرین تکنولوژی روز دنیا توسط محمد حسینخانی در شرکت سپاهان تیوا .

اجرا شده در شهر های نجف آباد ، جرقویه ، دهاقان ، یزد ، کنگان مهندسی سپاهان تیوا با تجربه ۳۰ ساله در صنعت آب و فاضلاب با افتخار اقدام به تولید سیستم کلرزنی تمام اتوماتیک گازی مدولار و درون دید و مایع جهت ضد عفونی و گندزدایی آب شرب وصنعتی مورد استفاده در آب و فاضلاب های روستایی و شهری و همچنین استخرها و کارخانجات کرده است.

رنج تولید از ۱۰۰ گرم تا ۴۰۰۰ گرم در ساعت شامل واکیوم رگولاتور ، دوزینگ رگولاتور،انژکتور و چنج اوور تا ۱۰ کیلوگرم در ساعت برای اولین بار در ایران ( با افتخار تولید برای خود ). دوزینگ پمپ از ۲لیتر تا ۵۰ لیتر درساعت.کلرزن قطره ای خاص سپاهان تیوا.

ارائه کلیه محصولات جورج فیشر ، هیدروکلریناتور .انواع ساچمه شیشه ای سوپاپ های مکش و رانش پمپ های تزریق شیمیایی این شرکت با کمال میل پذیرای تماس شما عزیزان جهت هرگونه مشاوره فنی و مهندسیاست.

گالری تصاویر مهندسی سپاهان تیوا


      مهندسی سپاهان تیوا
منبع: www.looleh.ir
Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی