رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الإثنين ۲۸ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 10 May

شرکت طلوع نوآوران پویا

شرکت طلوع نوآوران پویا درسال ۱۳۸۶ به شماره ثبت ۲۳۵۳۹ تأسیس وثبت گردید وفعالیت های خود را با کادری مجرب در کلیه زمینه های بازرگانی آغاز گردانید .

عنوان شرکت: شرکت طلوع نوآوران پویا

فیلد کاری :  لوله، اتصالات و شیرآلات

محصولات / خدمات : 

مشاور و مجری انواع پروژه های بازرگانی, ساختمانی و پیمانکاری

آدرس: گوهردشت _ باوار موذن , روبه روی دانشگاه آزاد

ساختمان خلیج فارس- ط ۱- واحد ۱

تلفن:  ۰۲۶ – ۳۴۴۵۵۸۰۱

سایت:  www.tnpoya.com

 شرکت طلوع نوآوران پویا

.

پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت های تاسیساتی پرداخته است. فهرست شرکت های تاسیساتی در صفحه لیست شرکت های تاسیساتی موجود است و با کلیک بر روی اسم هر شرکت تاسیساتی می توان به صفحه معرفی شرکت ها دسترسی پیدا کرد.

این صفحه مربوط به معرفی شرکت طلوع نوآوران پویا است که به منظور شناساندن این شرکت و معرفی آن به فعالان این حوزه در اختیار مهندسان و متخصصان تاسیسات قرار گرفته است.

 

آشنایی با شرکت طلوع نوآوران پویا


شرکت طلوع نوآوران پویا درسال ۱۳۸۶ به شماره ثبت ۲۳۵۳۹ تأسیس وثبت گردید وفعالیت های خود را با کادری مجرب در کلیه زمینه های بازرگانی آغاز گردانید .

این شرکت مشاور و مجری انواع پروژه های بازرگانی, ساختمانی و پیمانکاری است و همچنین تأمین کننده و توزیع کننده بزرگ انواع کالا و تجهیزات صنعتی, کالا و محصولات ساختمانی-تاسیساتی ومحصولات کشاورزی و کالاهای مصرفی در کشور است.

صادرات و واردات این محصولات در دایره وسیعی از برندهای داخلی و برندهای خارجی با حجم و کمیتهای مختلفی صورت می پذیرد . از جمله امتیازات این مجموعه حذف واسطه های موجود در عرضه کالا و ارائه محصولات با قیمتهای مشابه قیمت تولیدات شرکتها و کارخانجات تولیدی است .

شرکت بازرگانی طلوع نوآوران پویا با شناخت کاملی که ازمحیط اقتصادی و بازارهای صنعتی کشور دارد و بدلیل توسعه مستمر انواع تکنولوژیهایی که در فرایند تولید و عرضه انواع کالا صورت می گیرد همواره در پی معرفی کالاهای جدید به بازارهای داخل است.

هدف ما کمک به تولیدکنندگان و مصرف کنندگان ایرانی است که بتوانند همپای با تکنولوژیهای روز دنیا تولید و حرکت کنند.

محصولات / خدمات این شرکت شامل موارد زیر است:


نیروگاه های مقیاس کوچک انواع بلبرینگ, رولبرینگ یاتاقان و تجهیزات صنایع کشور کالا و تجهیزات ساختمانی ازجمله کاشی و سرامیک, شیرآلات, …

جدیدترین سیستم گرمایش جهان: رادیاتور قرنیزی

گالری تصاویر شرکت طلوع نوآوران پویا


      شرکت طلوع نوآوران پویاشرکت طلوع نوآوران پویا
منبع: www.looleh.ir
Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی