رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۶ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 18 May

لوله های پلی اتیلن

با حضور محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت ، معدن و تجارت ، کارخانه تولید لوله های پلی اتیلن روز پنجشنبه در شهرک صنعتی سالاریه افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

با حضور محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت ، معدن و تجارت ، کارخانه تولید لوله های پلی اتیلن روز پنجشنبه در شهرک صنعتی سالاریه افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش گروه صنعت تاسیسات ویکی پی جی به نقل از خبرگزاری ایرنا ، فرماندار ورامین در حاشیه این مراسم گفت : یکی از مهمترین طرح های دولت یازدهم برای تأمین آب مورد نیاز کشاورزی دشت ورامین ، انتقال پساب تصفیه شده جنوب تهران است که برای اجرای این طرح مهم ، ۱۵۵ میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.

محمدرضا یوسفی افزود : اجرای این طرح با استفاده از لوله های پلی اتیلن با قطر ۳ متر در ۳۶ کیلومتر صورت می گیرد که این لوله های در کارخانه محمدیان که با حضور وزیر راه و شهرسازی افتتاح گردیده است ، تولید می شود.
وی اظهار کرد: این کارخانه با ظرفیت سالانه ۷۰ تن لوله های پلی اتیلن تک جداره و دو جداره با قطر حداکثر ۳ متر با اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسیده است.
یوسفی بیان کرد: با بهره برداری از این کارخانه ۱۵۰ نفر به صورت مستقیم مشغول به کار شده اند.
وی تصریح کرد: کارخانه تولید لوله های پلی اتیلن محمدیان ، بزرگترین کارخانه تولید کننده لوله های دوجداری با هسته فلزی در خاور میانه می باشد.
وزیر صنعت ، معدن و تجارت به منظور بازدید از واحدهای صنعتی شهرستان ورامین و افتتاح یک کارخانه صبح روز پنجشنبه وارد شهرستان ورامین شد .
محمدرضا نعمت زاده با حضور در شهرک صنعتی سالاریه ، مورد استقبال مسئولان شهرستان ورامین قرار گرفت .
قرار است که وزیر صنعت ، معدن و تجارت با حضور در شهرک های صنعتی سالاریه و چرمشهر از کارخانه تولید کاتالیست ایرانیان و شرکت چرم سازی وطن بازدید داشته باشد.
افتتاح کارخانه تولید لوله های پلی اتیلن انتقال پساب تصفیه شده جنوب تهران به دشت ورامین از دیگر برنامه های نعمت زاده در سفر به شهرستان ورامین است
وزیر صنعت ، معدن و تجارت در سفر یک روزه خود به ورامین از لکه صنعتی خیرآباد نیز بازدید کرده و ضمن بازدید از دو کارخانه تولیدی ، به مشکلات این منطقه صنعتی از شهرستان ورایمن رسیدگی خواهد کرد.
شهرستان ورامین دارای دو شهرک صنعتی سالاریه و چرمشهر ، یک شهرک کشاورزی و یک منطقه صنعتی در خیرآباد است.

ورامین با بیش از ۳۰۰ هزار نفر جمعیت در ۳۵ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی