رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۰ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 12 May

شرکت سعادت توان بسپار

شرکت سعادت توان بسپار فعالیت خود را در سال ۱۳۷۲ در زمینه طراحی و ساخت مخازن بتنی ذخیره آب و اجرای شبکه های آبرسانی و سیستم های انتقال فاضلاب شهری شروع نمود. فاز دوم این گروه صنعتی در زمینه طراحی، ساخت و تولید منهول و اتصالات پلی اتیلن و محصولات روتاری مولدینگ به بهره برداری رسید.

عنوان شرکت: شرکت سعادت توان بسپار

فیلد کاری :  لوله، اتصالات و شیرآلات

محصولات : 

تهویه و تاسیسات

آدرس: شهرک صنعتی شکوهیه ، فاز دو ، میدان

همت ، انتها بلوار خرازی ، بلوار دوران ، بین کوچه ۴و۶

تلفن:  ۰۲۵ – ۳۳۳۴۷۱۳۲

سایت:  www.saadattawan.com

 شرکت سعادت توان بسپار

.

پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت های تاسیساتی پرداخته است. فهرست شرکت های تاسیساتی در صفحه لیست شرکت های تاسیساتی موجود است و با کلیک بر روی اسم هر شرکت تاسیساتی می توان به صفحه معرفی شرکت ها دسترسی پیدا کرد.

این صفحه مربوط به معرفی شرکت سعادت توان بسپار است که به منظور شناساندن این شرکت و معرفی آن به فعالان این حوزه در اختیار مهندسان و متخصصان تاسیسات قرار گرفته است.

 

آشنایی با شرکت سعادت توان بسپار


شرکت سعادت توان بسپار فعالیت خود را در سال ۱۳۷۲ در زمینه طراحی و ساخت مخازن بتنی ذخیره آب و اجرای شبکه های آبرسانی و سیستم های انتقال فاضلاب شهری شروع نمود. فاز دوم این گروه صنعتی در زمینه طراحی، ساخت و تولید منهول و اتصالات پلی اتیلن و محصولات روتاری مولدینگ به بهره برداری رسید.

با هدف ارتقای کیفیت تولید ملی و اصلاح زیر ساخت های صنعت آب و فاضلاب کشور و با پشتکار و همت مدیران مجموعه ، فاز سوم گروه تولیدی صنعتی سعادت توان بسپار در زمینه تولید لوله های دوجداره پلی اتیلنی کاروگیت به بهره برداری رسید.

شایان ذکر است با بهره برداری این فاز ،گروه تولیدی صنعتی سعادت توان بسپاردر تولید لاستیک های آب بندی ضمن خودکفایی ، نسبت به تأمین نیازهای سایر همکاران نیز همت گمارد. فاز چهارم و پنجم توسعه گروه صنعتی شامل تولید لوله های کرتیوب دار، اسپیرال و تولید مستربچ های پلی اتیلنی و محصولات کامپاندینگ به دست مهندسین مجرب و جوانان توانای این مجموعه نیز به بهره برداری رسید.

در حال حاضر تولیدات این گروه صنعتی منطبق با آخرین دستاوردهای علمی و تکنولوژی روز دنیا و بر اساس استانداردهای ملی و بین المللی بوده و کیفیت برتر این محصولات پاسخ گوی نیازهای روز افزون کشور است.

با در اختیار داشتن کارشناسان ، مهندسین مجرب و آزمایشگاه کنترل کیفی منحصر به فرد ، این مجموعه توانایی تولید لوله پلی‌اتیلن کاروگیت سایز ۱۱۰ تا ۸۰۰ میلی‌متر ، منهول پلی‌اتیلن سایز ۱۰۰۰ تا ۱۸۰۰ میلی‌متر ، لاستیک آب بندی مربوط به منهول ، لوله های کاروگیت ، لوله های کرتیوب دار و اتصالات کرتیوب دار از سایز ۹۰۰ تا ۳۵۰۰ میلی‌متر ، لوله های اسپیرال از سایز ۹۰۰ تا ۳۰۰۰ میلی‌متر و نیز انواع مستربچ و محصولات کامپاندینگ با نام تجاری STB (Saadat Tawan Baspar) را دارد.

گروه تولیدی صنعتی سعادت توان بسپاربعنوان یکی از فعالان در زمینه تولید لوله و اتصالات پلی اتیلن مصمم است با افزایش مستمر کیفیت محصولات خود ، موقعیت ممتاز خویش را در منطقه ارتقاء بخشد و در نظر دارد در چهارچوب سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 , ISIRI 17025 , ISO 14001 و ISO OHSASدر جهت دستیابی به اهداف بهره‌وری، سرآمدی ، نوآوری و ارتقای کیفیت محصولات در چرخه تولید ملی گام بردارد.

محصولات این شرکت شامل موارد زیر است:


لوله پلی‌اتیلن کاروگیت سایز ۱۱۰ تا ۸۰۰ میلی‌متر ، منهول پلی‌اتیلن سایز ۱۰۰۰ تا ۱۸۰۰ میلی‌متر ، لاستیک آب بندی مربوط به منهول ، لوله های کاروگیت ، لوله های کرتیوب دار و اتصالات کرتیوب دار از سایز ۹۰۰ تا ۳۵۰۰ میلی‌متر، مخازن ذخیره ی آب و انواع مستربچ و محصولات کامپاندینگ

گالری تصاویر شرکت سعادت توان بسپار


      شرکت سعادت توان بسپار
منبع: www.looleh.ir
Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی