رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الإثنين ۵ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 17 May

شرکت گالوانیزه شیمی فرآور مریک

شرکت گالوانیزه شیمی فرآور مریک با هدف ارتقای سطح دانش فنی و همچنین مشارکت در توسعه صنعتی کشور، همگام با آخرین یافته‌های تکنولوژی و با به کارگیری نیروهای متخصص و مجرب، شرکتی مستقل و پویا بوده که در سال ۱۳۸۰ به صورت سهامی خاص و در زمینه تولید مواد شیمیایی از جمله کلریدروی و انواع فلاکس تاسیس گردید.

عنوان شرکت: شرکت گالوانیزه شیمی فرآور مریک

فیلد کاری :  لوله، اتصالات و شیرآلات

محصولات : 

لوله گالوانیزه

آدرس: خیابان ولیعصر ، تقاطع یوسف اباد

خیابان فتحی ، شقاقی ، پلاک۴۳ ، طبقه۲ ، واحد ۴

تلفن:  ۰۲۱ – ۸۸۷۰۸۸۳۰

سایت:  www.merik.ir

 شرکت گالوانیزه شیمی فرآور مریک

.

پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت های تاسیساتی پرداخته است. فهرست شرکت های تاسیساتی در صفحه لیست شرکت های تاسیساتی موجود است و با کلیک بر روی اسم هر شرکت تاسیساتی می توان به صفحه معرفی شرکت ها دسترسی پیدا کرد.

این صفحه مربوط به معرفی شرکت گالوانیزه شیمی فرآور مریک است که به منظور شناساندن این شرکت و معرفی آن به فعالان این حوزه در اختیار مهندسان و متخصصان تاسیسات قرار گرفته است.

 

آشنایی با شرکت گالوانیزه شیمی فرآور مریک


شرکت گالوانیزه شیمی فرآور مریک با هدف ارتقای سطح دانش فنی و همچنین مشارکت در توسعه صنعتی کشور،

همگام با آخرین یافته‌های تکنولوژی و با به کارگیری نیروهای متخصص و مجرب، شرکتی مستقل و پویا بوده که در سال ۱۳۸۰ به صورت سهامی خاص و در زمینه تولید مواد شیمیایی از جمله کلریدروی و انواع فلاکس تاسیس گردید.

از آنجا که این گروه همواره تمایل به بهتر شدن و حضور درخشان‌تر در صنعت کشور را داشته است،

فاز دوم خود را جهت ارایه خدمات گالوانیزه گرم انواع قطعات در سال ۱۳۸۷ در زمینی به مساحت ۱۲۰۰۰ مترمربع در شهرک صنعتی سلفچگان تاسیس نمود و در سال ۱۳۸۸ موفق به دریافت پروانه بهره‌برداری و سایر گواهینامه‌های داخلی و خارجی از جمله ۲۰۰۸ – ۹۰۰۱ ISO گردید.

همچنین این شرکت در اواخر سال ۱۳۸۸ با هدف ارتقای کیفیت محصولات خود و ارتقای سطح علمی پرسنل شرکت، موفق به عضویت در انجمن گالوانیزه کاران انگلستان شد. که یکی از معتبرترین انجمن‌های بین‌المللی در زمینه پوشش‌های محافظتی گالوانیزه در جهان است.

گروه صنعتی مریک مفتخر است که فعالیت‌های خود را با دیدگاه مشتری مداری و با قیمتی رقابتی، با سرعت بالا در انجام وظایف محوله و ارایه محصولات و خدمات با کیفیت مطلوب و مطابق با استانداردهای بین المللی به انجام می‌رساند.


– پیام مدیریت

هدف اصلی گروه صنعتی مریک ارایه خدمات با کیفیت در حوزه صنعت گالوانیزه گرم، صنایع شیمیایی و فنی به شرکت‌ها و کارخانجات داخل و خارج از کشور و کسب رضایت بیش از پیش و ارایه خدمات بهتر و متنوع‌تر به مشتریان خود در آینده می‌باشد.

موفقیت‌های گروه صنعتی مریک در بیش از یک دهه فعالیت این شرکت که به لطف خداوند متعال در عرصه صنعت گالوانیزه و مواد شیمیایی کشور بدست آمده است، مرهون همدلی، همفکری و همراهی شما عزیزان و تلاش بی وقفه و صمیمانه تیم مریک بوده است.

استانداردهایی که این شرکت داراست:

  • استاندارد های ملی ایران ISIRI
  • استاندارد بین المللی ISO

محصولات این شرکت شامل موارد زیر است:


گالوانیزه انواع لوله و تجهیزات صنعت برق و گاردریل.تولید اسید کلریدریک و فلکس

گالری تصاویر شرکت گالوانیزه شیمی فرآور مریک


      شرکت گالوانیزه شیمی فرآور مریکشرکت گالوانیزه شیمی فرآور مریک
منبع: www.looleh.ir
Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی